tomek2201

Renault Ares 620 półbiegi

Polecane posty

tomek2201    51
Witam. Czasami pojawia się problem z polbiegami. Wczoraj jak zaczynałem pracować ciągnikiem polbiegi działały a później przestały. Sprawdzałem opór na cewkach i wtyczki i wszystko wydaje się w porządku a polbiegi nie mogłem zmienić. Po odpaleniu na wyświetlaczu przeskakują od 4 do 1 i tak zostaje i nie mogłem zmienić. Dziś rano wsiadłem do traktora i wszystko działa. Czasem się tak dzieje a czasem od początku nie ma a później znów są. Gdzie szukać problemu? Dlaczego się tak zacinają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rozwiązałes ten problem bo mam podobnie, tylko u mnie jeszcze na wyświetlaczu 4 polbieg tak słabiutko się świeci ale też nie zawsze. U mnie problem jest tylko z przelaczaniem polbiegow do góry czyli po odpaleniu z 4 polbiegu mogę zrzucić na każdy niższy a na wyższy nie mogę wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel12121    0

Jeśli ktoś ma problem z półbiegami w większości przypadków winien jest sterownik. Jest możliwość jego naprawy choć jest nierozbieralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorzpsp    0

Witam mam prośbę o poradę w sprawie mojego renault ares 556, mam problem z półbiegami po rozgrzaniu ginie polbiegi 2 i 4 a wygląda to tak że po przełączeniu półbiegu z 1 na 2 nie ma reakcji dopiero z 2 na 3 jest gwałtowna zmiana prędkości i później z 3 na 4 też nie ma reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj