Małyrolnik

fortschritt b201

Polecane posty

Małyrolnik    0

Witam , mam żamiar zakupić pług fortschitt b201 , i mam pytanie , czy dobre są , jak z częsciami do nich wygląda , i nadaje się do ursusa 1614 ?  mam  okazje kupić za 3 tys , 5 skipowy , z góry dzięki za odp pozdrawiam

Edytowano przez Małyrolnik
mało napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5548
Te pługi mają dobrą opinię ,ładnie orzą i lekko idą w ziemi.Części są ogólno dostępne i nie drogie (w porównaniu do zachodnich) ,do 16-stki w sam raz się nada tylko jak masz wąskie działki to możesz mieć trudności w manewrowaniu na uwrociach.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
nic więcej dodać tylko mogę potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Też miałe ten pług i w 1224 spokojnie dawał rady na 2,2- 2,3 m roztawiony. Zakładałem lemieszę z PHX  najdłuższe i do tego dłuta. Gdzie inny nie wszedł bo sucho to ten spokojnie orał, Tylko miał problem  z  kładzeniem sie przy skrętach w prawo. Podstawa to w ciągniku nie mogą być luzy la lagach, musisz wszystkie luzy polikwidować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małyrolnik    0

Dzięki panowie za odpowiedzi , mam aby jedno pytanie jeszcze , jak oglądałem pługi na olx to niektóre miały zbiornik z przodu  , a tego co ja własnie chce kupić to takiego nie posiada , czy to dobrze ? i ile ten pług bierze szerokości

Edytowano przez Małyrolnik
dopisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kaszkaj2809
      Szukam tabeli ustawień do Fortschritt E 514 , może by po czesku byle by w dobrej jakości, znalazłem jedną na tym forum, ale nie mogę rozczytać i przetłumaczyć prawego górnego zwrotu

    • Przez Padykilos
      Witam. Mam problem z podnośnikiem. Po podniesieniu i opuszczeniu ramion, samoczynnie się podnoszą. Podczas gdy sie unoszą można je zatrzymać tylko przy użyciu tej samej dźwigni. Z obydwu stron dźwigni do znajdują się dwa "druty", które wyglądają na obcięte lub urwane. Poniżej dodaje zdjęcie. Czy miał ktoś z was taki problem ? Czy może jednak tak ma być?

    • Przez master20002
      Witam.
      Szukam ciągnika Fortschritt 323 w dobrym stanie (do jazdy). Może ktos ma na sprzedaż, lub wie kto ma. Preferuje Podkarpacie i województwa sąsiednie.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,czy polecili byście mi kosiarkę samojezdną fortschritt e 302
    • Przez patrykdabek2000
      Zna może ktoś dokładny układ biegów w skrzyni przekładniowej w ciagniku Fortschritt zt323?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj