piozz

Susza 2018

Polecane posty

Gość   
Gość
19 godzin temu, XTRO napisał:

5mm ale w porównaniu do tego co spadło wsie obok to jest śmiech na sali. Pomidory poschnięte, kukurydza też, ziemia pod rzepaki u nas wygląda też gówniano. Jednym słowem przejebanie 

Trzeba się modlić o deszcz a nie bluzgać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Pomodlimy się jutro przed  ołtarzem  o deszcz  i  o rozum  dla  ciebie  :27_sunglasses:

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
Dnia 17.08.2018 o 09:34, Rolnik1973 napisał:

Wpierw trzeba magazyny opróżnić bo kupca z domu brak, a bez wywrotki jak bez nogi a potem myśleć o żniwach. Czemu tego gradu nie było, tak byłoby bez kłopotu.

NIe pier**l i TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wczesna mroźna zima 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8085
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Pomodlimy się jutro przed  ołtarzem  o deszcz  i  o rozum  dla  ciebie  :27_sunglasses:

 

 

Chłopie dorośnij w końcu 😌

Ty myślisz że wszystko rośnie dzięki tylko modlitwie? 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, PRIMO napisał:

 😌

Ty myślisz że wszystko rośnie dzięki tylko modlitwie? 

PRIMO, szatan przez Ciebie zaczyna przemawiać.    :)  Wezwijcie Egzorcystę.     :P

7 godzin temu, PRIMO napisał:

@staszek131415

@marekfarmer

to oddzisiaj pod ołtarz i modlić się a nie latać z siewnikami ,opryskiwaczami czy obornikiem po polach. 

Na dużo Ci się zda to latanie bez odpowiedniej pogody na którą nie mamy dosłownie żadnego wpływu? pokazała to zeszłoroczna mokra jesień i teraźniejsza susza co możemy sami. Albo nie zbierzesz, albo nie masz co zbierać mimo tego "latania po polu", oj widzę że dzisiaj ludzie albo nie chcą się modlić, bo uważają że sami sobie poradzą z nowymi maszynami, albo modlą się w sytuacji kryzysowej wystawiając Pana Boga na próbę, nie wierzy jeden z drugim, ale tak na wszelki wypadek pomodli się, i ma później pretensję że modlitwa nic nie daje.  :)

Człowiecze prochu marny, jesteś jak trawa na wietrze i kogo ty chcesz oszukać? czymże ty jesteś przed Bożym Obliczem - prochem i niczym.  :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    231
woj. Lubuskie - oszacowano 31% strat, takze chlopaki nie łódzcie sie ze będzie jakas kasa konkretna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
10 godzin temu, PRIMO napisał:

Chłopie dorośnij w końcu 😌

Ty myślisz że wszystko rośnie dzięki tylko modlitwie? 

Pomodlimy  się  dzisiaj za ciebie  i sołtysa    o rozum  dla  was  :)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8085

"O mnie się nie martw, o mnie się nie martw ,o mnie się nie martw ja sobie radę dam"

Jak trwoga to do Boga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, PRIMO napisał:

Chłopie dorośnij w końcu 😌

Ty myślisz że wszystko rośnie dzięki tylko modlitwie? 

Nie no gdzie tam wystarczy nawóz odżywek do oporu antywylegacz deszczownia i 10 ton jest 😛😛

49 minut temu, PRIMO napisał:

"O mnie się nie martw, o mnie się nie martw ,o mnie się nie martw ja sobie radę dam"

Jak trwoga to do Boga 

Ach  to taką masz zasadę no tak wielu tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wielu tak właśnie ma i  jak nie pomaga fałszywa modlitwa, to pozostają przekleństwa na pogodę choćby na forum, a nóż Pan Bóg się przestraszy i ześle pogodę jaką ktoś chce na zawołanie.    :P      :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8085

Sami ciemnogrodcy którzy myślą że jak się pomodlą i rzucą parę zeta na tacę to będą mieli pogodę na zawołanie.

Normalnie śmiech na sali. 

 

To tak nie działa . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sam widzisz w jakim Ciemnogrodzie Cię wychowali myślisz ze ludzie dają na tacę by deszcz spadł ? Bardzo Cię rodzice skrzywdzili tym wychowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    488

Są jeszcze inne intencje aby somsiadowi złodziejowi krowa zdechła, stonka ziemniaki zjadła i plagi wszystkie zesłać ale ich aby  oszczędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tam nie wnikam o co się modlisz 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Sami ciemnogrodcy którzy myślą że jak się pomodlą i rzucą parę zeta na tacę to będą mieli pogodę na zawołanie.

Normalnie śmiech na sali. 

 

To tak nie działa . 

Powinieneś dostać Nobla  za to odkrycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16952
ciekawe, ze jak sie pojawia temat wiary i kosciola to szczekacze zaczynaja glosniej krzyczec i pojawia sie agresja. w sumie po co tu do tematu o suszy i doplacie rzadu wpychac temat wiary?
swoja droga ogladajac filmik z cejrowskim, co go wrzucili powyzej to jak tego bosacza lubilem tak nie moge zrozumiec czemu sie tak wypowiedzial o rolnictwie w tym przypadku. mieszkam w takim miejscu polski, ze rolnictwo nie jest jeszcze tak "sprzedsciebiorczone" i jakos nie moge zgodzic sie z tym, co tam slyszalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, PRIMO napisał:

Sami ciemnogrodcy którzy myślą że jak się pomodlą i rzucą parę zeta na tacę to będą mieli pogodę na zawołanie.

Normalnie śmiech na sali. 

,

To tak nie działa . 

No właśnie właśnie tak to nie działa, możesz dawać ile chcesz księdzu i modlić się aż się zamodlisz na amen a wiary w to nie ma, to na próżno wszystko. Albo się wstydzisz swojej wiary, a co gorsza wyśmiewasz z innych wierzących że ciemnogrodcy.   :)

Grzeszysz grzeszysz i w kościele Cię nie widzę.    :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj