Polecane posty

adikpl1    221

Dla opon 16,9/34 zamiennikiem jest opona niskoprofilowa 480/70 R34. 18.4/34 będzie wyższa. Trzeba by było wtedy jednocześnie zmienić na odpowiednie z przodu, być może 13,6/85R24 ale to by trzeba było przeliczyć. Przykładowa tabla doboru zamienników:

http://sklep.saami.pl/blog_post/18/tabela-zamiennikow.html

Edytowano przez adikpl1

admon1212    8
nie będą się zgrywać nawet jak dasz nisko profilowe będzie za duża różnica % .a i nie wiem czy znajdziesz jakieś 18,4 nisko profilowe

Wiadomość z agroFakt.pl

sbanderas    0

Podpinam się pod temat. Ja mam w swoim 7745 przód 12.4R24 i tył 16.9-30 , i chcę zmienić tył na radialne 18.4R30 czy zostać przy 16.9R30 . Z tego co znalazłem w katalogu 7745 powinien mieć z tyłu 34 cale mój ma 30 i nic się nie dzieje . Gdzieś czytałem że przy oponach przednich 12.4r24 z tyłu trzeba założyć 18.4r30 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj