Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy ktoś by mi mógł doradzić na jakie sposoby najlepiej głosić prosięta, tak by wiadomo pozyskiwać jak najwięcej klientów. Gdzie głosić, jak opisywać by jakoś ten interes się kręcił. Pytanie bo z tuczu przechodzę na sprzedaż prosiąt. 

Opublikowano

Nie możliwe . Poważnie byli przez ogłoszenie ? Ja zawsze na olx , żółta strefa od dawna . O ile mi wiadomo to można było i to żaden problem . Teraz nie mogę , bo ... nawet nie wiem jaka strefa , ale niedaleko świnie padły na ASF .

Opublikowano
27 minut temu, soltys48 napisał:

ee za  100 to się tego nie weźmie

Pewnie że nie, ale jak fifti fifti, o to już inna gadka będzie.    xD

Opublikowano

ogloś w lokalnej prasie,olx ,jak bedzie dobry zdrowy prosiak to na jednym ogłoszeniu się skończy ,zadowolony klient, zawsze wraca ,a papiery to juz inna sprawa ,masz hodowlę  zgalasz a agencji urodzenie ,sprzedajesz że swoim nr gospodarstwa ,nie ma lewizny

  • Like 1
Opublikowano

zetorki12 napisał:

Nie możliwe . Poważnie byli przez ogłoszenie ? Ja zawsze na olx , żółta strefa od dawna . O ile mi wiadomo to można było i to żaden problem . Teraz nie mogę , bo ... nawet nie wiem jaka strefa , ale niedaleko świnie padły na ASF .

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.


zetorki12 napisał:

Nie możliwe . Poważnie byli przez ogłoszenie ? Ja zawsze na olx , żółta strefa od dawna . O ile mi wiadomo to można było i to żaden problem . Teraz nie mogę , bo ... nawet nie wiem jaka strefa , ale niedaleko świnie padły na ASF .

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

Opublikowano
@Baranek - jaki powód swojej wizyty podał powiatowy weterynarz? Po to się prosięta pozyskuje by je tuczyć (a tuczyć może i sąsiad i kto inny); aby tylko zachować zgodność z ograniczeniami co do ASF. Czy ogłaszanie się na olx jest niezgodne z jakimiś przepisami?
Opublikowano
46 minut temu, Bananek napisał:

 

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

 

 

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

nO FAKTYCZNIE INWIGILACJA  ktos ogłoszenia przegląda :P

Opublikowano

staszek131415 napisał:

46 minut temu, Bananek napisał:

 

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

 

 

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

nO FAKTYCZNIE INWIGILACJA  ktos ogłoszenia przegląda :P

a jesli powiem ci, ze nikt nie pytal mnie o adres a wiedzieli dokladnie gdzie i do kogo jechac? nie boli mnie to ze ktos przeglada ogloszenia, po to jest ten portal.

Opublikowano

Bananek , no ale co mieli do zarzucenia ? Nie podałeś przypadkiem w ogłoszeniu , że nie rejestrowane ? Ja kiedyś wystawiłem zdjęcie z prosiakiem trzymanym za tylne nogi . Miałem telefon , ze niby jakaś pani z jakiejś tam instytucji i dlaczego się znęcam . Wiedziałem że ktoś sobie jaja robi , bo była niedziela rano , no ale dla świętego spokoju to zdjęcie usunąłem . :D tak że jest dużo ludzi , którym byle co przeszkadza . B|

Opublikowano

:D Ja bym jej zaraz odpowiedział że jak chce to nad nią się mogę poznęcać,   :P   chętnie nabije ją na pal.     xD

Opublikowano (edytowane)

Nie przestraszyłem się i wiedziałem że to podpucha , ale wolałem nie kusić losu , bo wiem do czego są zdolni różni "nawiedzeni" na tle "krzywdzonych " zwierząt . Najpierw się pośmiałem , a później to zdjęcie usunąłem . Wolałem nie ryzykować wizyty lekarza , bo że tak powiem ... , no miał by pewne zastrzeżenia w tym czasie . B|

Edytowane przez zetorki12
Opublikowano

jak są zgłoszone do agencji, mają kolczyk, jest świadectwo to poza strefami nie ma żadnych ograniczeń. Jeszcze nie tak dawno dzwoniłem kilka razy w to samo miejsce(  prosięta na Olx-ie) i za każdym razem słyszałem że nawet maciora nie jest zgłoszona. I tu już głupota ludzka przechodzi wszelkie granice bo sami sobie szukają kłopotów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez krzysiek29
      Witam!
      Proszę powiedzcie skąd bierzecie prosięta nie mając swoich macior. Kiedyś brałem z targowisk a teraz nikt tam nie posiada ani numeru gospodarstwa ani świadectwa zdrowia a świnie muszę trzymać bo do ESU do młodego się liczy. Bardzo proszę o normalne odp a nie typu: kup sobie maciorę....
      Czy nie da się jakoś obejść tego świadectwa???
    • Przez StudentkaUR
      Witam Chciałabym zapytać o ceny pasz pełnoporcjowych dla prosiąt oferowanych przez różne firmy paszowe.
       
      Liczę na Waszą pomoc.
      Pozdrawiam.
    • Przez marasc-385a
      Witam. Maciora oprosiła się 2 tygodnie temu. Miała 5 sztuk. Jest to pierwiastka. Wszystko było ok, ale dzisiaj nie wiadomo dlaczego zdechły 3 sztuki. 2 żyją i wyglądają na zdrowe. Czym je szczepić żeby je uratować? Czy ktoś wie co to może być?
    • Przez eresik1996p
      Koledzy czy ktoś może mi powiedzieć czemu prosieta które sa 3 tygodnie po odsadzeniu od lochy nie chcą przyjmowac paszy, ani wymieszanej z woda ani osobno, natomiast cały czas piły by wode, co może byc tego przyczyną i jak temu zaradzić??
    • Przez patrykus982
      Witam sprzedam 10 prosiąt, waga około 20 kg cena 140/sztuka . Województwo wlkp. wiec info pod nr 782 587 178
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v