Piters182

Głoszenie prosiąt

Polecane posty

Piters182    29

Witam. Czy ktoś by mi mógł doradzić na jakie sposoby najlepiej głosić prosięta, tak by wiadomo pozyskiwać jak najwięcej klientów. Gdzie głosić, jak opisywać by jakoś ten interes się kręcił. Pytanie bo z tuczu przechodzę na sprzedaż prosiąt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
kiedys raz oglosilem sie na olx to kilka dni pozniej mialem powiatowego w asyscie dwoch policjantow. tak wiec nie polecam. jestem z zoltej strefy asf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie możliwe . Poważnie byli przez ogłoszenie ? Ja zawsze na olx , żółta strefa od dawna . O ile mi wiadomo to można było i to żaden problem . Teraz nie mogę , bo ... nawet nie wiem jaka strefa , ale niedaleko świnie padły na ASF .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, soltys48 napisał:

ee za  100 to się tego nie weźmie

Pewnie że nie, ale jak fifti fifti, o to już inna gadka będzie.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ogloś w lokalnej prasie,olx ,jak bedzie dobry zdrowy prosiak to na jednym ogłoszeniu się skończy ,zadowolony klient, zawsze wraca ,a papiery to juz inna sprawa ,masz hodowlę  zgalasz a agencji urodzenie ,sprzedajesz że swoim nr gospodarstwa ,nie ma lewizny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

zetorki12 napisał:

Nie możliwe . Poważnie byli przez ogłoszenie ? Ja zawsze na olx , żółta strefa od dawna . O ile mi wiadomo to można było i to żaden problem . Teraz nie mogę , bo ... nawet nie wiem jaka strefa , ale niedaleko świnie padły na ASF .

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.


zetorki12 napisał:

Nie możliwe . Poważnie byli przez ogłoszenie ? Ja zawsze na olx , żółta strefa od dawna . O ile mi wiadomo to można było i to żaden problem . Teraz nie mogę , bo ... nawet nie wiem jaka strefa , ale niedaleko świnie padły na ASF .

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
@Baranek - jaki powód swojej wizyty podał powiatowy weterynarz? Po to się prosięta pozyskuje by je tuczyć (a tuczyć może i sąsiad i kto inny); aby tylko zachować zgodność z ograniczeniami co do ASF. Czy ogłaszanie się na olx jest niezgodne z jakimiś przepisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
oglaszanie nie jest niezgodne z prawem, ale sprzedawanie bez kwita juz tak. powod byl prozaiczny, chodzilo o postraszenie, abym nie gonil prosiat poza agencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
46 minut temu, Bananek napisał:

 

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

 

 

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

nO FAKTYCZNIE INWIGILACJA  ktos ogłoszenia przegląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

staszek131415 napisał:

46 minut temu, Bananek napisał:

 

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

 

 

mozliwe kolego. po tamtej akcji nic mnie juz nie zdziwi. pomyslcie tylko jaka jest inwigilacja internetu.

nO FAKTYCZNIE INWIGILACJA  ktos ogłoszenia przegląda :P

a jesli powiem ci, ze nikt nie pytal mnie o adres a wiedzieli dokladnie gdzie i do kogo jechac? nie boli mnie to ze ktos przeglada ogloszenia, po to jest ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Wystarczy że masz cały czas ten sam numer telefonu, a ten przecież wszędzie się podaje, czy to w gminie, czy jakimkolwiek urzędzie, mają wszystkie twoje dane na widelcu. Sprawdzają, wsiadają i jadą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bananek , no ale co mieli do zarzucenia ? Nie podałeś przypadkiem w ogłoszeniu , że nie rejestrowane ? Ja kiedyś wystawiłem zdjęcie z prosiakiem trzymanym za tylne nogi . Miałem telefon , ze niby jakaś pani z jakiejś tam instytucji i dlaczego się znęcam . Wiedziałem że ktoś sobie jaja robi , bo była niedziela rano , no ale dla świętego spokoju to zdjęcie usunąłem . :D tak że jest dużo ludzi , którym byle co przeszkadza . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:D Ja bym jej zaraz odpowiedział że jak chce to nad nią się mogę poznęcać,   :P   chętnie nabije ją na pal.     xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
nic nie mieli do zarzucenia. chcieli postraszyc. gdyby naprawde chcieli mnie udupic to sprawdziliby chociaz stan faktyczny poglowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie przestraszyłem się i wiedziałem że to podpucha , ale wolałem nie kusić losu , bo wiem do czego są zdolni różni "nawiedzeni" na tle "krzywdzonych " zwierząt . Najpierw się pośmiałem , a później to zdjęcie usunąłem . Wolałem nie ryzykować wizyty lekarza , bo że tak powiem ... , no miał by pewne zastrzeżenia w tym czasie . B|

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
ja to musze przyznac ze sie troche obsralem jak mi zona powiedziala ze policjanci do mnie przyjechali. akurat na polu bylem. myslalem ze chodzi o jakis mandat, a tu takie kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

jak są zgłoszone do agencji, mają kolczyk, jest świadectwo to poza strefami nie ma żadnych ograniczeń. Jeszcze nie tak dawno dzwoniłem kilka razy w to samo miejsce(  prosięta na Olx-ie) i za każdym razem słyszałem że nawet maciora nie jest zgłoszona. I tu już głupota ludzka przechodzi wszelkie granice bo sami sobie szukają kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bazanto
      Witajcie, zamówiłem własnie w sklepie rolniczym Fermo panele przepędowe dla prosiąt. Ogólnie do przegnainia, czy używacie takowych czy dobrze się spisująi jak ich używacie. Ja narazie kupiłem 2 te najwięsze, bo tak mi akurat pasują do moich kojców, Ja biore jedną płytę ojciec drugą i do przodu.
       
      http://www.fermo.pl/...-119x76-cm.html
      Uzywaliście już takich paneli separacyjncych jaki rozmiar jaka technika przeganiania warchlaków?
    • Przez tjun
      Pochwalcie się waszymi sposobami na łączenie prosiąt (gniazd) do jednego kojca. Otóż zawsze mam z tym problem. Łańcuszki do zabawy, klocki drewniane, i cuda wianki i tak zdarza się, że się gryzą. Pomijam już mieszankę dla prosiąt itd. Chodzi mi głównie o to jak Wy sobie z tym radzicie. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem było wypuszczanie gniazd na zewnątrz na 2, 3 godzinki (ale latem czy wiosną) a co w okresie zimowym. Chętnie poczytam wasze sugestie.
    • Przez marasc-385a
      Witam. Maciora oprosiła się 2 tygodnie temu. Miała 5 sztuk. Jest to pierwiastka. Wszystko było ok, ale dzisiaj nie wiadomo dlaczego zdechły 3 sztuki. 2 żyją i wyglądają na zdrowe. Czym je szczepić żeby je uratować? Czy ktoś wie co to może być?
    • Przez RolnikFarm
      Witam. Ma ktoś z was jakieś sprawdzone dobre lampy grzewcze i mógłby mi polecić? Bo te aktualnie co mam z pobliskiej agromy to już mnie... strzela. Jak wytrzyma jeden miot to jest dobrze.
    • Przez Kuba150
      Czy w nowoczesnych chlewniach w specjalnych kojcach  prosięta po porodzie od 2-3 dnia życia mleko od loch pobierają samodzielnie kiedy chcą czy o określonej porze po ingerencji człowieka? Nie jestem do końca w tym obeznany.  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj