gr_rat

agrocasco gdzie ubezpieczacie prasy

Polecane posty

gr_rat    19

gdzie i czy w ogóle ubezpieczacie prasy od pożaru >? jak  +/- wychodzi to cenowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ja chcę ubezpieczyć kombajn. Normalnie w firmie ubezpieczeniowej. Akurat u mnie jest TUW. Pytałem, i prasę też można. O kombajnie mi mówił na szybko agent ubezpieczeniowy, że najpierw muszę wykupić OC na kombajn, a później jako dodatek ubezpieczenie od pożaru. Ale jeszcze na 100 procent tego nie wiem. Miał do mnie dzwonić i wszystko dokładnie wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karola443
      Mam problem z komputerem wyskakuje błąd E402 z sygnałem dźwiękowym. Co on oznacza i jak można to usunąć? Proszę o pomoc🙂
    • Przez pawelol111
      Witam, mam prasę która posiada 3 przewody - podbierak, komora i załączanie siatki. W Fendt Farmer 312 mam tylko 2 pary wyjść hydraulicznych i standardową dźwignię do sterowania hydrauliką. Jak podłączyć i jak sterować każdym wyjściem żeby niezależnie działały wszystkie elementy prasy?
    • Przez Mircia26
      Witam!
      Szukam tego elementu ze zdjęcia do łyżki  ładowacza czołowego firmy faucheux. Czy gdzieś ktoś z Panów widział coś podobnego co można kupić. Nie ma tu euroramki a chcemy dorobić widły do ładowacza. Najłatwiej byłoby kupić taki .gotowy element (nie wiem nawet jak go nazwać - zawias?) .
      Pozdrawiam
       
       
       

    • Przez marekkucybala2
      Witam, od kilku lat jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej Matbro TS280. Chciałbym w końcu wymienić filtr oleju skrzyni biegów, ale nie mam pojęcia w którym miejscu dokładnie się znajduje. Czy posiada ktoś podobny sprzęt i może mnie mniej więcej nakierować?
      Pozdrawiam. 
    • Przez Sławek123
      Witam, zastanawiam się nad zakupem prasy zwijającej. Moją uwagę zwróciła używana prasa walcowa Gallignani RECO. Jakie są wasze opinie na jej temat? Jak z awaryjnością?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj