Skocz do zawartości

Polecane posty

Halko,

kupiłem prasoowijarke i potrzebny mi load sensing (ls) do lepszego funkcjonowania maszyny.

Ciągnik 6820, co to za gniazdo ? Zwyklę wyjście hydraulicze czy moze jakis swobodny spływ ?

Zdj dla znawców ;)

32935282_1021681501321522_8379434984942862336_n.jpg

33035556_1021681614654844_3897837616036315136_n.jpg

Ziomal20084    27
najlepiej to dokupić Power Byond i bedzisz miał Zasilanie,Ls i powrót. najlepsze rozwiązanie

Berrol    6
Jak się nie myle ls to jest "wzbudzenie" czyli jeśli prasa potrzebuje oleju to go pobiera

Wiadomość z agroFakt.pl

bodzio1108    149
@ziomal jak już taki znafffca jesteś to byś zauważył na foto ze ten ciągnik posiada już PowerByonda. Co do autora tematu to to co zaznaczyłeś na pierwszym foto to cała ta płytka to jest właśnie PowerByond z LS. Od dołu tej płytki powinien być korek mniejszej średnicy i na bank jest podpisany LS. Wolny/swobodny spływ masz pod gniazdem na weżu co jest trytytką przycłapany do suportu od centralki

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Ziomal20084    27
@bodzio1108 wybacz pierwszego zdjęcia nie widziałem. w serii 20 PB był można powiedzieć w standardzie.

Dnia 19.05.2018 o 00:03, bodzio1108 napisał:

@ziomal jak już taki znafffca jesteś to byś zauważył na foto ze ten ciągnik posiada już PowerByonda. Co do autora tematu to to co zaznaczyłeś na pierwszym foto to cała ta płytka to jest właśnie PowerByond z LS. Od dołu tej płytki powinien być korek mniejszej średnicy i na bank jest podpisany LS. Wolny/swobodny spływ masz pod gniazdem na weżu co jest trytytką przycłapany do suportu od centralki

Czyli wystarczy ten mniejszy korek wykręcić i wkręcić złączke? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kusmierek11
      Witam . posiadam sieczkarnia john deere 6750. Od pewnego czasu podczas koszenia kukurydzy zaczynała się gotować woda. Chłodnica była wyczyszczona woda do pełna. Postanowiliśmy wyjąć termostat. Po kilku minutach zapaliła się kontrolka (nie mam instrukcji obsługi więc nie wiem do czego służy) i sieczkarnia samoczynnie zgasła. Teraz kręci kręci i nie chce odpalić jasnoby nie dochodziło paliwo. Dodam że pokazuje błąd 72E. Proszę o szybką pomoc  

• Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez vailus
      Witam. Posiadam zetora 8045 i chciałem się zapytać czy możliwe jest zainstalowanie hydrauliki podanej w linku poniżej do tura w tym ciagniku. Tur jest marki hydrac. Chciałem się dowiedzieć gdyż w zimę planuje modernizację mojego tura. A niestety nie mogę znaleźć kompletu który jest dedykowany dla mojego modelu.. https://www.sklepdlarolnika.pl/pl/p/Kompletna-hydraulika-do-ladowacza-Tur-Zetor-5211-7211%2C-rozdzielacz-dwa-cylindry-do-podnoszenia-i-jeden-do-lychy-przewody-komponenty/25356
    • Przez _Grzesiek_5
      Witam, Czy jest może ktoś kto posiada katalog części do John Deere 6400 i chciałby się nim podzielić? Bym był bardzo wdzięczny 🙂
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, mam problem z hydrauliką w deutzu, zaczeło mi coś cykac pod kabina i teraz po około 5 min od uruchomienia silnika zaczyna przerywać hydraulika. Dodatkowo muszę wszystko uszczelniać bo co chwilę nowy wyciek na rurkach pod kabina . Stan oleju jest a nie stety hydraulika przerywa, proszę o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.