Skocz do zawartości

Polecane posty

Kondzio342    0
Witam Panowie jaka przetrzasarke wybrac do ciapka. Hydrauliczna czy skladana do tyłu ??? Prosze o opinie i jakies modele.

michal1993    363

Spróbuj Pottinger HIT 47, składana do góry, lekka, katalogowo ok 25km potrzeba, waga poniżej 400kg.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciej2013
      witam chciałbym zapytać jakich używacie siatek do owijania sianokiszonki i słomy tymi prasami? bo kronoskie to cena 600 zl za szpule , czy na tych tańszych też dają radę? dopiero zakupiłem tą prasę i jestem ciemny w tych sprawach za wszystkie odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam
    • Przez vrn
      Witam
      Po wymianie uszczelki pod głowicą zabrałem się za ustawienie zaworów. Zacząłem ustawiać tak jak instrukcja mówi czyli pręt w obudowę i koło zamachowe, pierwszy tłok w górze. Ustawiłem na 0.20 i obróciłem wałem szukając drugiego otworu, ale go u mnie nie ma. To zaznaczyłem kreską na kole pasowym i obróciłem o 180 stopni. Drugi tłok w górze zawory zamknięte i ustawiłem tak samo. Problem przychodzi wtedy gdy odpalę to zaraz robi się duży luz na każdym zaworze. Kilka razy próbowałem i ciągle to samo. Dodam, że śrubki od ustawiania luzu są ok i gwinty mają dobre. Coś robię źle? 
    • Przez 343
      Witam.Przymierzam się do zakupu talerzówki szerokość od 4 do 4,5 m  do 35 tys .Zastanawiam się jaką firmę wybrać sprzedawca poleca mi euro masz (pierwsze słyszę o tej firmie) ,ale jemu bardzo nie ufam bo to chyba wiadomo ,że każdy swoje będzie promować , rozważałem agro masza fajnie nawet to wygląda tylko nie wiem czy jakość poprawiła się jego mam agregat uprawowy z tej firmy 5 letni to stal słaba pęka i rozciąga się. Tyle tych firm jest do wyboru ,że nie wiem co wybrać ,może ktoś coś doradzi lub powie co ma i czy warto w to wchodzić.
    • Przez Webmaty
      Cześć,

potrzebuję wymienić felgi w C-325, które są już pokrzywione. Niestety nie dostanę już nowych do tego modelu, jedynie do C-330.
      Z tego co widzę, to jest kompletnie inny rozstaw śrub i ciężarków w porównaniu do C-325.

Czy jest możliwość przerobienia mostu tylnego/napędu/wymiana wałków tak by można było założyć felgi z C-330? Jeżeli tak, to co należałoby wymienić?

Pozdrawiam
    • Przez darek31
      Witam Was. Wczoraj kupiłem kabinę do ciapka ale nie mogę dopasować do niej szyb. Kabina jest taka jak na załączonym zdjęciu, które zapożyczyłem z olx. Chodzi mi o te dwa małe okienka przy nogach. Wymiary tej szyby to około 35cm góra, bok 41cm, dół - 27cm. Szukałem wszędzie i takich szyb nie ma. Dla ułatwienia dodam, że kabina ma otwierane drzwi na tylne nadkole a nie jak zazwyczaj - w stronę komina

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.