Kondzio342

Members
 • Ilość treści

  395
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kondzio342

 1. wszystko dostępne. A kto Ci tak powiedział.
 2. Jak mocno dokrecic przednia piaste w ciagniku massey 4255. Po wymianie uszczelniaczy.
 3. No tak planuje. Tylko jaki środek zastosować. Na niektórych działkach już się zieleni po tych deszczach a do tego jeszcze chce opóźnić siew ozimin i w tym roku zasiać początek października. Nie wiem czy dobrze.
 4. obornik rozrzuciłem i potalerzowalem. czyli lipa?
 5. No tak planuje jak wzejdzie to Halvetic 7l/ha
 6. Witam rozwiozłem obornik na ściernie teraz planuje talerzowa przejechac i walnąć oprysk typu Halvetic. Po tygodniu max 1.5 tyg. Co wy o tym sądzicie? Jakieś porady?
 7. Witam. potrzebuję serwisu do swojej miniładowarki leję się zawór jazdy. I problem z jazda gdy skręcimy na maxa. Woj. Łódzkie jeśli ktoś kogoś ma proszę o kontakt.
 8. Witam. Gdzie mogę dostać lub z czego mogę zrobić takie dwie płyty obciążające (obciażniki) do ładowarki. Każdy pomysł lub kontakt jest dobry.
 9. Kondzio342

  schaffer 336 problem

  Witam. Koledzy i koleżanki. Mam problem z moim schafferem 336. leję się bardzo olej spod górnego dekla gdzie jest dzwignia jazdy czy ktoś miał taki problem. jak zaradzić już nawet myślę zmienić cały ten rozdzielacz tak jestem zdenerwowany. Liczę na jakieś podpowiedzi.
 10. Ale kolego jak tu zrobić żeby było ok. hehe wiem ze moze mało realne ale żeby coś pomogło
 11. koledzy a jakby śrubę dorobić zeby tam gdzie rama była szersza tak żeby na ścisk w ramie leżała lub tulejki. co Wy na to?
 12. Ale koledzy jak zapobiec przyspawać hehe bo nie mam już pomysłu
 13. Nie luzują się. dorabiał tokarz ST45. Wkręcone na klej. Nie luzują się raczej.
 14. Witam. Mam problem z mocowaniem tura w moim ciagniku. Śruby wytrzymują po jednej stronie jeden rok użytkowania podnoszone są tylko baloty po prasie sipma więc nie są mega ciężkie. poprostu urywają się w środku. Co to za przyczyną co to koledzy może być?
 15. Witam. Mam problem z mocowaniem tura w moim ciagniku. Śruby wytrzymują po jednej stronie jeden rok użytkowania podnoszone są tylko baloty po prasie sipma więc nie są mega ciężkie. poprostu urywają się w środku. Co to za przyczyną co to koledzy może być?
 16. A jakieś inne pomysły. Bo może ktoś z koleżanek i kolegów ma jakiś pomysł. żeby było funkcjonalne. Bo z tym pozatykaniem może i kolega ma rację.
 17. Czyli lepiej dwa korytka i spadek 0.5% na całości jedno a potem drugie korytko będzie zbierało.
 18. Czyli dylatacji nie robię a powiedzcie mi czy grubość 13cm zbrojenie w tym i do tego zagęszczone podłoże z tłocznia? A drugie pytanie panowie doświadczeni. jak zrobić ścieki rura kratka czy w betonie odbicie położy rury. I takie korytka?
 19. Np odcisnąć rurę i potem odpływ tak? ja nie zrobię zbiornika pod spodem. będzie z boku i stąd moje pytanie z tą dylatacja bo ile ludzi tyle opini.
 20. Sciany maja być z klocków betonowych. I one stoją na betonie. Tylko zastanawiam się jak zrobić odpływy z płyty.
 21. witam chce wylać w swoim gospodarstwie płytę na obornik 12mx14m grubosc około 13. plus zbrojenie. obok płyty szambo. Chce wieksza ponieważ lepiej ładować na utwardzonym obornik. Teraz proszę o doradzenie czy przy takiej wielkości potrzebne dylatacja jeśli tak to jakie i co ile. Na co zwrócić uwagę. Ściany będę chciał z betonowych klocow. Czy to dobry pomysł? Proszę o każda opinie i doradzenie.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj