Gebrowski

Problem ładowacz czołowy do zetora

Polecane posty

Gebrowski    0

Witam.

Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu z turem Ł-104 ciągnik zetor 5340

Rozdzielacz 3-sekcyjny. Z jednej sekcji wycieka olej ze złączki przy rozdzielaczu gdy wymienię jedną leci z drugiej. gdy wymienię tę drugą leci z pierwszej i i tak w kółko za podpowiedzi ;

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

IMAG0244.jpg

IMAG0246.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
admon1212    10
mi to wygląda że rozdzielacz się powoli kończy albo spróbuj wymienić przewód od rozdzielacz do złącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gebrowski    0
Dnia 7.05.2018 o 23:09, wojtal24 napisał:

wymien dwie na raz😉

Gdy wymieniłem obie, leci z pod rozdzielacza.Mam wrażenie, że znajdzie się zawsze jakiś słabszy punkt z którego wcześniej nie ciekło, to po wymianie leci.:tw_beer:

Dzięki za zainteresowanie

Dnia 8.05.2018 o 19:29, admon1212 napisał:

mi to wygląda że rozdzielacz się powoli kończy albo spróbuj wymienić przewód od rozdzielacz do złącz

Przewody były nie dawno wymieniane, oringi.  Rozdzielacz jest od nowości 14 lat. niby nie było z nim problemów.:tw_beer: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rex15
      Chciałbym zrobic ładowacz do big bagów na tylny tuz i szukam porady z czego najlepiej takie cos wyspawac. Siłownik mam, lecz niestety nie taki jak w fabrycznych ładowaczach(długi i wysuwany na raz) tylko krótki i gruby, chyba jest z jakies malej przyczepy, dam po prostu mniejsze przełamanie jesli bedzie to konieczne.
    • Przez cris10
      Witam , kupię Zetora 7745 Turbo , najlepiej z jak najmniejszym przebiegiem , w grę nie wchodzą jakies odrestaurowane . Olxy itd przejrzane , nie ma nic ciekawego.
      Cena jaką bym chciał przeznaczyc to maks 70 tyś zł . 
      Gdyby ktoś wiedział że jest gdzieś na sprzedaż , nawet takie ktore nie są w intrnecie to proszę o info .
       
    • Przez potok
      rozrzutnik 1 osiowy ład. 4 tony ruski stan bdb 5500 zł.ładowacz zawieszany Troll widły  i łyżka  w komplecie stan bdb 6900 zł. nie wymagają wkładu finansowego cena do negocjacji.Świętokrzyskie pow. jędrzejów. tel.539062085
    • Przez dmnk217
      Witam.
      Mamy problem z ładowaczem MX t-10. Dokładny model na zdjęciu. Podczas pracy jest ok tzn. jak sie podnosi czy opuszcza. Na postoju strzela cyklicznie przewód zaznaczony strzałką na zdjęciu. Co może być przyczyną?


    • Przez DanielKocima
      Cześć myślę nad kupnem ładowacza na tył do c 330 miałby za zadanie głównie ładować obornik i tu moje pytanie jak się to sprawdza bo szukam opini a średnio umiem znaleźć czy nie lepiej było by tura albo trolla czy nie będzie dźwigać 30 i czy da radę podnieść myślałem żeby bwywrot łyżki byl hydrauliczny z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj