Skocz do zawartości
Patryk212

renault 110.54 rewers

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Patryk212    1

Witam posiadam renault 110.54 z 3 półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym. Problem polega na tym, że jak przesuwam rewers to nie chcę od razu jechać. Gdy nie jest rozgrzany to tak nie ma. Co to może być? 

mariusz(ZDUN)    193

Zawory proporcjonalne zużyte pakiety itp itd

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Patryk212    1
(edytowany)
8 minut temu, mariusz(ZDUN) napisał:

Zawory proporcjonalne zużyte pakiety itp itd

Co to te zawory? Gdzie one się znajdują?

Edytowano przez Patryk212

Wiadomość z agroFakt.pl

Zawory masz na skrzyni pod kabiną

Ale jak nie wiesz co to są zawory proporcjonalne to lepiej wg tam nie zagladaj

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

makel9    5

a może na początek kalibracja 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BobsMF
      Witam jak w temacie raz działa raz nie działa obrotomierz, alternator zrobiony i sprawdzony. Dodam jeszcze że w czasie gdy nie działa obrotomierz zaświecaja się kontrolki od oleju i zapchanego filtra.
    • Przez 1994kuba1994
      Witam. Szukam ciągnika od 80 km w górę do maks  50 tyś i mam okazję na zetor 9540 za 42000 tyś ale do tej pory szukałem case i renault. Ale zetor młodszy, komfort też jest a najważniejsze części dużo tańsze. Ma być głównym koniem narazie na 30 h. Ogólnie to mało tych zetorow jest i to dlatego że dobre czy że były złe i nie produkowali  ich więcej? 
    • Przez Paweł1234
      Mam problem z biegami po odpaleniu miga na 8 biegu i nie jedzie  co to może być

• Przez majes
      Kupie klimatyzację kompletna do Renault ares 550.
    • Przez Grzes1986
      Witam!
      W mojej Reni muszę wymienić orbitrol. Oryginalnie siedzi w niej Danfoss OSP B 80 ON. W sklepie polecają mi Granita, ale nie mają tego OSP 80 tylko 100, 125 i 160. Czy mogę wsadzić tą setkę, czy szukać 80tki? I czy warto kupić tego Granita, czy szukać czegoś innego?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.