Polecane posty

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez arknaw
      Witam, w mf 255 kontrolka alternatora swieci się ciągle (nie pełną mocą). Napicie na małej srubie alternatora 5,7V niezależnie od obrotów. Ogólnie nie ładuje. Sprawdziłem wszystkie diody, przejscie wirnika, szczotki połączenia, kontrolke ładowania. Czy możliwe że regulator napięcia uszkodził się w taki sposób, że nie umożliwia wzbudzenie alternatora? Jaki opór powinien mieć wirnik? (po podłączeniu wirnika do zasilacza regulowanego przy 14 prąd wynosił ponad 3A-czy to normalne?)
    • Przez piech
      witam mam podlaczony tur pod chydraulike od kipru i jeszcze czegos a chce zalozyc dzojstik i niewiem pod co sie podpiac dzojstik ma byc 3 sek a i chodzi o ciagnik ceres 85 silnik fendt
    • Przez gienek1312
      Witam
      Mam problem z podpięciem alternatora do zetora 5211:

http://img408.images...9269/004dxo.jpg

Alternator jak na zdjęciu tylko w tym moim brakuje tej kostki z kabelkiem, co to jest i musi to być?
      Ma ktoś taki w swoim zetorze i wie jak powinien wyglądać schemat jego podpięcia?
      Jeśli tak bardzo bym prosił o pomoc

Dodam że on nie jest nowy tylko wyjęty z jakiegoś auta chyba ze skody 105...
      Pozdrawiam!
    • Przez plusz01
      Witam
      Zakupiłem na Allegro taki wskaźnik
      http://allegro.pl/zegar-wskaznik-poziomu-paliwa-wlatimirec-t-25-i4221133047.html
      Oraz taki pływak
      http://allegro.pl/czujnik-plywak-poziomu-paliwa-wladimirec-t-25-i4278207239.html

Potrzebuję pomocy w podłączeniu go gdyż elektryk ze mnie kiepski. Może ma ktoś zdjęcia lub schemat jak taki wskaźnik powinien być podłączony. Na samym wskaźniku nie ma żadnych oznaczeń jak i na pływaku również ich brak proszę o pomoc bardziej doświadczonych forumowiczów. Pozdrawiam
    • Przez denis667
      Witam mam spawarkę wirową tylko nie wiem jak podłączyć kable spawalnicze są tam 4 wyjścia na kable spawalnicze ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.