Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, andrzej78 napisał:

Na temat wałków przekaźnika nic nie pisze , a jak taką pracować bez oryginalnych wałków.

Za 1500zł chcesz sprzęt i jeszcze dwa przekaźniki warte 500zł? :D W sumie cena to i tak wysoka, ja za swoją wziąłem 700zł i wcale nie gorsza była.

Opublikowano
12 godzin temu, michal1993 napisał:

Za 1500zł chcesz sprzęt i jeszcze dwa przekaźniki warte 500zł? :D W sumie cena to i tak wysoka, ja za swoją wziąłem 700zł i wcale nie gorsza była.

Gdzie swoją sprzedałeś? Powie mi ktoś ile to cudo waży? 

4 godziny temu, 30pawel napisał:

Muzeum wsi lubelskiej :)

Orientujesz sie ile by cenili takie coś? 

Opublikowano
Nie mam pojęcia. ale pewnie na złomie byś wiecej dostał. :)
Opublikowano (edytowane)
5 minut temu, 30pawel napisał:

Nie mam pojęcia. ale pewnie na złomie byś wiecej dostał. :)

Kurcze :/ Na złom mi szkoda oddawać, bo dziadek całe życie pod kocem trzyma  i teraz tak ot na złom oddać? :/ 

Edytowane przez ZETOREXX85
Opublikowano
25 minut temu, ZETOREXX85 napisał:

Kurcze :/ Na złom mi szkoda oddawać, bo dziadek całe życie pod kocem trzyma  i teraz tak ot na złom oddać? :/ 

albo złom ,albo muzeum ,to przeżytek i sentymentów nie ma ,ja snopowiązałkę konna pociłem 20lat temu  na złom a to był by dzis rarytas

Opublikowano

u mnie stała ok 15lat nie używana tylko garaż zajmowała. Co lepsze i z możliwością wykorzystania zostało reszta na złom. Była w stanie idealnym ale cóż zrobić kupić nikt nie chciał. Dyszel na sztywny hol się nadaje idealnie, rury z konstrukcji też porządne i wiele innych rzeczy które można wykorzystać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez marq1122
      Witam kupię ciągnik same dorado/lambo r2/deutz agroplus z lat 2005 do 2014, 4x4, klima, silniki 4 3 i 3t cylindrow
    • Przez grabaz
      Kupię pługi 4 obrotowe najlepiej na zabezpieczeniu resorowym z przedpłużkami kukurydzianymi i z wałem pakomat. Cena tak do ok. 40 tys.  Lokalizacja najlepiej woj. Mazowieckie  Lubelskie, Podlaskie. 
    • Przez Hvelektronik
      Witam Kupie sekcje rozdzielacza bosch uszkodzone elektrycznie ale sprawnie mechaniczne stosowane były w ciągnikach case mxm , fendt 916-926, jcb fastrac i inne. Sekcje powinny być kompletne. Zdjęcia poniżej. Mogę zaoferować 400zł za sztukę kontakt 517 210 708



    • Przez grabaz
      Kupię przyczepę skorupową ok 12 ton,14-15m3 na tandemie. Hamulce hydrauliczne.Rejestracja była by dodatkowym plusem. Cena ok.40 tys. Lokalizacja woj. Mazowieckie, Podlaskie, Lubelskie.
    • Przez Krzysztof182
      Witam
      Temat nieaktualny proszę o usunięcie.





×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v