kewin123

opony w arion 420

Polecane posty

kewin123    43

Czy warto dopłacic ok 3 tys za większe koła to jest 28 przód i  38 tył   do claasa ariona 420  zamówiony jast na felgach 24 i 34 szerokosc w obu wersjach 440 przod i 540 tył prace  duzo z ładowaczem plus  oczywiscie  transport  uprawa POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maarrek    6
Pewnie że warto! Ja w 430tce mam 600/38 i 480/28 też z ładowaczem dużo pracuje łąki pola im szersze tym lepsze Tylko nie bierz opon Firestone bo to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Ok chodzi mi raczej o rozmiary felg szerokosci beda 440 i 540 czy na felgach 24 i 34 czy 28 i 38 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmtz    2
warto ciągnik na większych kołach lepiej wygląda i pewnie szybszy będzie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez vegeta23
      Witam. Noszę się z zakupem ciągnika o mocy ok. 100 - 120 km. Byłby to główny ciągnik w gospodarstwie. Orka, siew.
      Na razie w głowie miałem tylko JD 6230 lub 6330 najlepiej w wersji Premium. Ostatnio na youtube natchnąłem się na prezentacje Claasa Ariona 430. Bardzo mi się spodobał.
      Proszę doradźcie czy te dwa ciągniki można ze sobą porównać. Jak prezentowały by się one gabarytowo. Chodzi mi o to żeby ciągnik był dość masywny bo miałby być do ciężkich prac. JD będzie większy czy Claas? No i ogólnie jak te Ariony się spisują jakie mają opinie.
      Jeszcze jedna prośba. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć nazewnictwo serii Arion bo widuje ariony 400, 500 i 600. czym one się różnią itd.
       
    • Gość
      Przez Gość
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • Przez Darekk310
      Witam
      Przy mocniejszym obciążeniu WOM to jest jak brona aktywna dostanie mocniejszego opory wyłącza wałek, kontrolka WOM zaczyna migać i wywala dwa błędy.
      id7685h, id7f02h
      Raz stało mi się to na prędkości 540 z 3 razy na 540 ECO. Czy wogule na ECO moge jeżdzic z broną aktywną?
    • Przez norek007
      Witam, potrzebuje dokładny  opis kalibracji   EHR  w Claasie Arion 640 Cebis.
       Chciałbym zapytać o te czy małe pokrętła(potencjometry) na panelu  EHR.
      Najważniejsze w jaki położeniu ustawić pokrętło od czułości podnoszenia  EHR.
      Czynności do kalibracji które powinno się wykonać o których wiem to:
      1. Główne pokrętło od wysokości opuszczania ustawić na 60-70%.
      2. Założyć ciężar na ramiona tylne około 200kg.
      3. 6 raz wcisnąć klawisz od amortyzacji tylnego podnośnika( w tym momencie zacznie się kalibracja)
      4. Po kalibracji wyłączyć zapłon  na około 10s.
      Teraz moje pytania do was:
      Czy te czynności które wypisałem  wyżej są prawidłowe i jak ustawić ten potencjometr od czułości pracy ehr (na panelu), czy w ogolę ma znaczenie ustawienie tego potencjometru.
      Pozdawiam!
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj