wojtas007

Siewniki Gaspardo z sterownikiem v1200 lub v800

Polecane posty

wojtas007    2

Witam. Poszukuję użytkowników  siewników gaspardo z sterownikiem v1200 lub ewentualnie v800. Potrzebuje pilnie parę info... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas007    2

Kolego. Robię w swoim siewniku kontrolę wysiewu właśnie na v1200. Czy pokazuje on prędkość robacza? Gdzie podłącza się zasilanie 12v?  Bo widzę że jest tylko jeden wtyk prostokątny do wiązki co idzie na siewnik...czy w tej wiązce jest kabelek żeby wpiąć zasilanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690

Mam v800, prędkości nie pokazuje. Zasilanie doprowadzone z gniazda 3pinowego do tego prostokątnego wtyku, czyli wiązka na siewnik i zasilanie razem. Dwa kable pod jedną osłoną gumową, oblane fabrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas007    2

A czy jest jakaś możliwość żeby v1200 pokazywał prędkość? Podobno trzeba kupić czujnik prędkości tylko czy będzie to działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas007    2

A jeśli pan może napisać ile centymetrów jest nawóz od nasion kukurydzy u pana w siewniku? Bo u mnie gdy popatrzę na redlice nawozową to idzie bliziutko redlicy ziarnowej?.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690

Nie " pan ", tylko Jacek.
Książkowo powinny być bodajże 5cm od nasion i 5cm poniżej poziomu nasion. Ja mam ustawione na ok. 7-8cm od nasion i ok. 5cm głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3891

Jak macie mocowane V1200 w ciągniku?
Kupiłem nowy sterownik, ale mam wrażenie ze czegoś brakuje do zamocowania go w ciągniku.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj