Polecane posty

Witam

Jaka są wasze opinie na temat tej ciągnika, i ogólnie całej serii Cs. Na co zwrócić uwagę, jak jest z jego awaryjnością i dostępnością do części ?? Mam na myśli modele od 110 do 150 km ze skrzynią biegów ZF i silnikami Sisu  :)

Z góry dziękuję

Edytowano przez radekjohn1640

mf362    86

Seria cs cos okolo 97 2000'

Ciagniki dosc udane silniki dobre tylko lekkie sa strasznie a raczej ich przod.

Z czesciami nie ma problemu.

A wiecej niech sie wypowiedza użytkownicy.

Wiadomość z agroFakt.pl

A jakie opinie na temat cs 150 bo te z przed 10 lat to tragiczne a mam do kupienia i nie wiem co myśleć na ich temat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartek5100
      witam 
      czy mozna laczyc Mocznik pulrea okolo 10kg  plus regulator Stabilan 750 SL  ??
    • Przez bartek5100
      witam
      czy mozna łaczyc regulator stabilan 750sl z mocznikiem ?
    • Przez sadobusno
      Czy ktoś jest mi wstanie powiedzieć do czego słurzy mała pompka  hydrauliczna w skrzyni. znajduję sie ona za pompa główną hydrauliczną  na dnie skrzyni jest ona podłużna i wychodzi z niej rura do góry ale nie wiem gdzie dokładnie idzie.czy ona smaruje jakies tryby  czy ona może służy do napędu tarczek pół biegu?
    • Przez michal_xs
      Witam Panowie ile noży ustawiacie do cięcia sianokiszonki prasa case rb 344? Co drugi czy wszystkie? Zawsze robiłem co drugi ale zastanawiam się czy nie włączyć wszystkich. Boję się żeby nie było pociete za krótko, nie mam wozu paszzoweg. 
    • Przez ajer12
      Witam. Posiadam kilka sztuk bykow typowych HF i z braku miejsca chcial bym je opchnac do jesieni. Zastanawiam się czy w woj. Podlaskim znajde kogos chetnego na kupno ich. Czy 2 tys za takiego byka to za wysoka cena ? Byl u mnie ostatnio miejscowy handlarz powiedział ze 1600 zl za niego dostane. A znajac życie jak by przyszlo do kupna to by 1500 zl by nie dal jak to handlarz. Doradzcie co robic, sprzedac je poki cielakami sa czy odchowac ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.