Skocz do zawartości
Sadek

New Holland T6 - problem.

Polecane posty

Sadek    462

Koledzy mam taki problem w T6,165 skrzynia Elektro Command a więc mam w nim biegi automatyczne i po włączeniu automatu (na zakresie skrzyni górnej biegi 9-16) w trybie polowym zaczynają się podświetlać biegi 9-12 ale rozszerzając żółw - zając są przypadki że zakres się rozszerzy na (zakres dolny) na bieg 8. Sytuacja w praktyce tak wygląda że ciągnik jadąc pomału na 9 biegu zrzuca na 8 (co jest sprzeczne z logiką) ale faktycznie włącza 16.

I pytanie jest takie co winne a może ten typ tak ma?

Może dziwnie to opisałem ale jutro postaram się zamieścić filmik.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

mariusz(ZDUN)    175

Kolego skoro był u ciebie już serwis podstawiali drugi sterownik programowali i nadal jest to samo to nie wiem czego ty szukasz na forum raczej szukaj dobrego mechanika który zajmie się problemem kompleksowo, bo z serwisami fabrycznymi niestety tak już jest, oczywiście nikogo nie obrażając.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Sadek    462

Jedno nie daje mi spokoju że nie mam gdzie tego sam sprawdzić na innym ciągniku, byłem u 2 mają bez auto, bo jeżeli było by coś uszkodzone to od razu z fabryki bo auto było dołożone przy 70 mth i taki przypadek zaraz miał miejsce (wtedy nie zwróciłem na to uwagi).

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    462

Co brzmi nierealnie?

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie dotyczy new holland ts 110  bo mam okazję kupić takiego za 59000zł byłby to główny ciągnik na gosp 30ha wszystkie ciężkie prace by robił
      Na co zwrócić uwagę przy oględzinach 
      Jkie ma spalnie jak z awaryjnośćią 
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ 
    • Przez memek26
      witam chciałbym sie spytać waś jaki agregacik do mojej tl chciałbym najlepiej aktywny ale czy podniesie i nie bedzie przód podnosiło ?

• Przez Ursus912i360
      Witam. Jestem przed zakupem nowego ciągnika. Będzie on pracował na areale ok 25ha (teren górzysty). I teraz pytanie do użytkowników takowych ciągników. Jak jest z awaryjnością, serwisem, mocą, uciągiem itp. oba te ciągniki są w podobnej cenie. 
    • Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?