Skocz do zawartości
karol2306

Case MX wymiana oleju<< Tutorial>>

Polecane posty

nowalkopol    0

Przydatny poradnik. A jaki olej do przednich zwolnic?

I może jakiś poradnik odnośnie reszty filtrów? Na przykład coś o paliwowym bo czytałem tutaj na forum, że jest problem z odpowietrzaniem.

W jakiej cenie olej? Podejrzewam, że nabyty u dealera Case'a

Edytowano przez nowalkopol
Dopisanie pytania w celu unikniecia tworzenia kolejnego komentarza

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukasz1615
      Witam, mój problem dotyczy ciągnika case 5140 maxxum. Dokładnie chodzi o to, że przestała się wyświetlać prędkość jazdy. Domyślam się, że coś jest nie tak z czujnikiem, jednak nie mam zielonego pojęcia, w którym miejscu się on dokładnie znajduje. Czy byłby ktoś na tyle miły i wrzucił zdjęcie, w którym miejscu jest ten czujnik? Z góry dziękuję.
    • Przez Tomon007
      Witam . Da rade wyjac walek tylnego mostu bez sciagania skrzyni ? Sa tam 2 lozyska i przy drugim nie wiem jak je wyjac . Wysylam 2 zdjecia o jaki walek chodzi i zaznaczylem strzalka czy mozna wyjac w te strone . Z gory dziekuje i pozdrawiam 

• Przez Bartek1012
      Witam, planuje wymienić olej w skrzyni w moim Case i czy w przystawce i w tylnym moście jest ten sam olej co w skrzyni? Jeśli tak to trzeba spuszczać zapewne ze skrzyni, przystawki do przedniego napędu i tylnego mostu osobno? Jaki olej tam zalać? Jaką gęstość? PS: Na zimnym oleju biegi wchodzą płynnie i wgl a jak olej się dobrze rozgrzeje to jest trochę gorzej, dlatego wydaje mi się że troche gestszy nie zaszkodzi chyba.
    • Przez Paweł211
      Witam mam pytanie co myślicie o zestawie case 5140 140KM do przyczepy kroje mx350 gd ? Myślicie że da sobie radę ?
    • Przez fendt856
      Witam otóż mam problem z wałkiem wom w Case mx 90c po włączeniu wałka kręci sie przez około 30 sekund po czym sie rozłącza i mruga ta zielona lampka .Zimą zerwały sie paski czytałem że ma to coś wspólnego z tym.Trzeba przeprowadzić jakąś kalibrację bo czytałem ale nie wiem zbytnio o co chodzi i błędy też trzeba usunąć ? Prosił bym o pomoc ? Z góry dziękuję   I jak ktoś posiadał instrukcje napraw było by super i kody błędów 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.