Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Gorbaczow    0

widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ciekawy temat. Najważniejsze aby dziewczyna nie uważała zawodu rolnika za śmieszny i żeby miała uznanie dla tego zawodu. No i powinna być piękna oczywiście...

  • Like 1

...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

U mnie to wszystkie myślą, że jest tak jak 50 lat temu. Ale technika idzie do przodu :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

zgadzam sie z tobą ciagnikfan u mnie jest tak ze dziewczyny czyli matka z siostrą nic nie pomagają w gospodarstwie są tylko od wydawania pieniedz hehe i gdybym znalazł dziewczyne która bedzie traktowała mój zawód powaznie i bedzie starała sie mi pomagać nie koniecznie zawsze fizycznie ale też bedzie mnie wspierać duchowo to moze i nic nie robic przynajmniej bym wiedział ze to co robie jest wazne i bede miał dla kogo robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a co na to kasztakna i katrina??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

A nie katarina?

Nie słuchajcie jej bo to moja siostra :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Kat haha niezłe ostrzeżenie :lol:


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Jak dla mnie to dziewcze powinno być w pierwszej kolejności inteligentne a jeśli przy okazji sie ładnie prezentuje to zyć nie umierać - no i żeby tak jeszcze na AF sie zarejestrowała :lol:


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehe :) znów temacik o panienkach :D .... zamias sie do pracy wziąsc to my tu sobie gadu gadu....a ziemniaki zarastaja :):D ...>a walic je< (tzn. ziemniaki< :) ...NO to moja panna powinna byc: 1.Mądra, ładna, [-> a nie wymalowana jak te dmuchane siksy z ulicy <-],,akceptowac mnie :) no i musi umiec gotowac (conajmniej ciasta piec) bo nie ma CH**A we wssssiii :) nie pokocham :) :) hehe a co do AF to ja juz przekonam :)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

po pierwe primo to ma sie domem zajmować....resztę zrobie sam..heh :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Powinna akceptować to co robię i mi wystarczy. Moja akceptuje :D i sie ciesze


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Kat haha niezłe ostrzeżenie :D

hehe skoro af ja zainteresowalo to musi miec w sobie ,,to cos" nie prawdaz?? :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

A ja jestem zdania, że żona rolnika niekoniecznie musi pracować w gospodarstwie. Każdy powinien robić to, co lubi. A dzisiejsze czasy to nie średniowiecze, żeby chłop się musiał żenić z chłopką, bo jak się ożeni z mieszczką to popełni mezalians :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Dla mnie raczej nie, nie lubię jak ktoś mi się w kombajnie pląta, ale na miejscu pasarzera czemu nie biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Prawdziwa kobieta to musie umieć gotować,piec,dbać o męża,jeździć traktorem,znać się na naprawach,no i umieć spawać(jak się coś urwie to se poradzi) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

@Turbina ...no nie wiem czy bys chciał taką panne !?? No ja np, bym nie chciał....po co jej umiec spawac, naprawiac maszyny rolnicze?? Po to, to ja sie teraz ucze...zeby moja przyszła zona nie musiała zapierdzielac i paprac sie w olejach i smarach :D ...Ale każdy ma sowje gusty...i to nie podlega dyskusii:) pzdr 4all


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziele    0

dla mnie ideałem jest dziewczyna która:

-będzie mnie wspierała w tym co robię/robimy,

-lubiała/kochała za to jaki jestem jaki mam charakter a nie za to co posiadam,

-mająca również własne zdanie w wielu sprawach-nie koniecznie takie jak ja i umiejące mnie do niego przekonać,

-no i po prostu fajny charakter :D

 

 

-oczywiście jakby umiała gotować i była atrakcyjna nie byłoby złe ale nie jest konieczne


pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Tc56 podaj adres zakochałem się :D. Najważniejsze żeby była kochała, rozumiała, wspierała. Wiem dużo wymagam. Tylko że życie w samotności jest bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Musi mieć to "COŚ" a reszta sama sie dopasuje, chociaż mile widziana będzie inteligencja i uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

pomoc fizyczna mile widziana

a ważniejsza od fizycznej to ta duchowa żeby wspierała w trudnych chwilach gdy na czymś nie zyskamy (wiadomo różnie bywa) a gdy coś osiągamy to żeby była dumna ze swojego męża :D


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Nie mam pojęcia czemu katarina się zarejestrowała. Wydaje mi się że po to: jak ma puste konto w komie (bo kase na doładowanie tanken, drinken) to żeby mogła się ze mną skontaktować. Bo trochę PW już od niej dostałem. A tak poza tym to ona chce mieszkać w mieście i leczyć kotki i pieski :/ . Bo na bydlakach to się nie zna :D .

 

Tak czytam i czytam i uświadamiam sobie że mojej ukochanej do tego ideału nie jest daleko. Piękna jest (nie tylko ja tak twierdzę, bo konkurencję miałem) inteligentna też, no i bosko gotuje :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

ehhh "bosko gotuje" ..... no zazdroszcze :D To fajnie ze tobie sie juz udało...zdobyc twój ideał :D no i zyjecie długo i szcześliwie:) pozdrawiam


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

A mój ideał kobiety uczy sie na pielęgniarkę, i pewnie znikomy pożytek będę miał z niej w gospodarstwie

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
no i zyjecie długo i szcześliwie:) pozdrawiam

rodem z jakiejś bajki o królewnach...hehe :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

a tam znikomy :) ale za to bedziesz miał pielęgniarke...:D ale oby tylko nie wyjechała za granice...bo nasz fundusz zdrowia...nie za ciekawie sie prezentuje :D

 

@Zetor5340 ---> a tak jakos mi sie napisało :)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj