Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szybki00

Rozsiewacz Amazone ZA-U 1801

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szybki00    4

Witam wszystkich agrofotowiczów mam takie pytanie jak w temacie a mianowicie jak ustawić szerokość wysiewu nawozu w rozsiewaczu Amazone ZA-U 1801

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

wawer    0

Mi się wydaje że się wymienia talerze lub łopatki na talerzach.

Rabe    3

Posiadam taki rozsiewacz, szerokość ustawia się końcówkami łopatek tzn. łopatki na talerzach mają ruchome końcówki jak wychylisz do góry rzuca dalej jak jest w linii prostej rzuca ok 12m

Wiadomość z agroFakt.pl

lut82    0

Te koncówki ustawia sie jak dajesz nawóz np. na kłos jak je podniesiesz to nawóz leci lobem zeby nie ciol zboża jak jest wysokie. Szerokosc ustawiasz przestawiajac łopatki na talerzu a dawke przez otwory. Zalezy jakie masz talerze i jak szeroko chcesz siac.

tomek73    189

Do szerokości zmieniasz łopatki lub regulujesz wysokością podniesienia siewnika,jak wyżej siewnik podniesiesz to dalej sepie i odwrotnie.Wysokość się sprawdza najlepiej przy miedzach.Łopatki musisz dobrać według katalogu.Te końcówki to tak jak napisał lut82.Jaką szerokość potrzebujesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez waskiw18
      Potrzebuje katalog czesci i jakas tabele wysiewu badz instrukcje obsługi tego rozsieawacza. rozsiewacz jest na tasmie łańcuchowej. zdjecie pogladowe abyj ak wyglada

• Przez kaczor94
      Witam.
      Zamierzam kupić rozsiewacz nawozu Rauch AXIS z TELIMAT-EM i systemem QUANTRON-E bez wagi. Jakie są wszystkie funkcje tego systemu?? Warto go kupić z komputerem  czy lepiej w podstawowej wersji??
    • Przez luki8859
      Witam. Mam zamiar zakupić nowy rozsiewacz nawozów. Zastanawiam się nad zakupem Kuhn AXIS 20.2 W, Bogballe L2 Plus oraz Kverneland Exacta CL EW. Proszę o opinie użytkowników tych rozsiewaczy.
    • Przez sosek xu li
      Zauważyłem że przy rozsiewie nawozu na szerokość 12 metrów mam mijak czy mogę to zniwelować poprzez ustawienie łopatek?
    • Przez marcin1975
      Witam , chciałem prosić użytkowników rozsiewacza promar drn 1400 o opinie o tym rozsiewaczu.