Skocz do zawartości
stefek1991

Brokuły Uprawa Opłacalne??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Plagrafi    11

20 pazdziernika mialem koniec w ubieglym roku a bywalo i w polowie listopada

Pajej    52

trzeba bedzie zaryzykowac po niedzieli dostane groszek to w lipcu go wykosze i zaraz orka i sadzenie brokuły. kto nie ryzykuje ten...

Plagrafi    11
Napisano (edytowany)

ja dzisiaj sialem groch jakas nowa odmiana taki drobny nie wiem co z tego bedzie :D

Edytowano przez Plagrafi

Wiadomość z agroFakt.pl

Pajej    52

Jaka odmiana, u mnie na ostatnie terminy to daja izolde i biznes

Kamil1996    17

Do końca lipca jak wsadzisz to na pewno zbierzesz plon także nie masz się co obawiać :)

Pajej    52

ok to trzymam za słowo. sadze brokół i co ma byc to bedzie

czaczaua    1

jaką odmianę proponujecie do sadzenia na początku czerwca? chcę zakupić w tym tygodniu nasiona i nie mogę się zdecydować....

SebQ90    0

witam. czy zdąrze jeszcze zrobić rozsadę brokuła? wsadziłem już lecz mam jeszcze kawałek pola. u mnie rozsada rośnie w tunelu przez ok 3 tyg. jak wsadzę w pole za 3 tyg? zbiorę?  sadziłem lorda

malkolm    23

lord może się udać, ale to zależy od pogody w listopadzie. jeśli będzie sprzyjająca to plon powinien być większy niż z wcześniej sadzonych 

malkolm    23

zawiąże się na pewno. 

ale czy zdąży dorosnąć to zależy od pogody. 

2 lata temu parthenon który miał wyjść w połowie października zbierałem do połowy listopada

jeśli będą sprzyjające warunki to urośnie, jeśli będzie zimna jesień to będzie problem, w ubiegłym roku miałem inną odmianę wsadzoną późno i to właśnie ten rzut okazał się trafiony.

SebQ90    0

A jaka to odmiana? Jutro ztobie rozsade 3 tyg urosnie to wsadze przed 15 sierpnia.

Pajej    52

macie jakis sposób na pod spieszenie brokuła mój ma główeczki o wielkości kilku cm a boje sie ze zima go zastanie zanim dorośnie

Plagrafi    11

Ja po tych przymrozkach dalem na polowe Asahi + agroleaf i po takim czasie widac roznice ten opryskany ruszyl wczesniej i mysle ze podgonil z tydzien (w tych warunkach)

Ale czy teraz taki zabieg cos da? nie sadze lepiej prysnac borem albo jakims dolistnym potasowym 

Plagrafi    11

2 tygodnie temu sprzedalem troche po 1,5zl za sztuke bardzo ladny 

odebrany z domu

ostatnio dzwonil czlowiek za przeproszeniem pier**lil pol godziny a potem powiedzial 50 groszy...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ali0027
      Witam od przyszłego roku mam zamiar zasadzić paprykę w polu koło 2 ha ( brak możliwości nawadniania )
      Może mi ktoś udzielić kilku cennych rad na temat papryki
      1. Czy można sadić paprykę po paryce
      2. Jaka odmiana papryki najlepsza na 2-3 kl,ziemi
      3. Jakie nawozy najlepsze pod paprykę
      4. Jaką ilość papryki można otrzymać z ha

Z góry dzięki za porady.
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez bolid20
      Uprawia ktoś z was czosnek?? Ciekawe ile jest go z 1h. Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem. I jeszcze ciekawi mnie ile trzeba wysadzić go na 1h. A tak patrzyłem po sklepach to 1 główka kosztuje ponad 1zł więc myśle że opłacałoby się....
    • Przez mszkup
      Koledzy muszę zasiać hektar marchwi i nie wiem jak to się robi.Interesuje mnie: termin siewu,nawożenie,czym siać,rozstaw rzędów,czym pryskaś,koszt uprawy jednego hektara,plon jest niejstotny.
    • Przez benek79
      Witam. Sieje ktos z was pietruszke? Chciałbym sie dowiedziec podstawowych zasad uprawy i siewu tej rosliny.