Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

Pług Śnieżny do Mtz 82

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
pronarek    2

Witam

Ostatnio wpadłem na pomysł aby zrobić pług do śniegu i chciałbym się dowiedzieć jakie wymiary powinien mieć lemiesz i jak zrobić mocowania ? B) Za wszystkie rady i pomysły Dziękuje B)

PS

Jeszcze jedno pytanie może trochę nie na temat ale na co polecacie założyć pług na mtz czy na c-360 ??? bo mam dwie opcje i nie wiem która będzie lepsza bo fakt ze mtz to siła ale znowu uruchomić go zimą itd a i pługa będę używał do odśnieżania podwórka oraz 1km drogi dojazdowej B)

mtz_820    0

My pożyczalismy kiedys plug od DT-a (to co ma z przodu) mial dorobione mocowania i dawal rade z taka szerokoscia

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym radził pług zamontować do Mtz bo jednak różnica w mocy jest ,u mnie dzisiaj drogę pożądnie zawiało i C-360 znajomego nie dała rady jej odśnieżyć B) a ja musiałem autem przez pole jeździć B)

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    186

na pewno mtz jeszcze jak masz napęd a szerokość 2,5m -3 m licz się z tym że będzie on pod kątem widziałem na forum w agro foto takiego ładnego

Pawel820    1

Zdecydowanie MTZ jest dużo śilniejszy a C-360 może nie doć rady. Jeśli masz kase proponuje kupić nowy lub używany nie są mocno droge.

mati5457    0

hmm u mnie w pobliskim SKR chodzi jeden mtz 82 z pługiem i powiem ci ze teraz jest duzo sniegu i ten mtz 82 ma co robic nie wspomne juz o ich 60 ktore za bardzo duzo nie zgarniaja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować