Skocz do zawartości
rav104

Mtz 80 opony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
qqq    18

Też zgłębiałem ten temat i teoretycznie powinny wejść są około 5 cm wyższe

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    18

nie będzie , MTZ tylne felgi ma bardzo szerokie...

jaro1014    4

A masz przedni napęd? bo jeżeli są wyższe to się nie zgra fajnie by to wyglądało bo mtzety maja za wąskie te opony

qqq    18

A masz przedni napęd? bo jeżeli są wyższe to się nie zgra fajnie by to wyglądało bo mtzety maja za wąskie te opony

Kolega ma MTZ 80 czyli napędu nie ma , więc problemu nie bedzie, w innym przypadku tak ale to wtedy opony z przodu tez daje sie szersze

hemi    16

Niestety trzeba poszerzyć błotniki, przynajmniej w wypadku opon PETLAS tak było, ale radialki w tym rozniarze mają mega bieżnik

w porównaniu do Voltyre czy Stomilu.

qqq    18

no teoretycznie by trzeba ale nie koniecznie;Około 7cm poza błotnikiem będzie fajnie wyglądać;

wpsowa692    1

Panowie nowego tematu nie będę zakładał a mam takie pytanie :

Zakładał ktoś inne felgi na tył do belarusa konkretnie chodzi o wymiar 16,9/34 .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, ma ktoś założone do mtz opony 18,4-R38? Aha a czy te opony to napewno 18,4-R38, a nie czasem 18,4-R34?

seweryn20    582

Odświerze lekko temam. Kolega poszukuje informacji czy do mtz-ta w kwadratowej kabinie wejdą opony 18,4R38. W temacie sprawa za bardzo sie nie wyjaśniła a potrzebuje w 100% pewnej informacji najlepiej osoby która takie ma założone. Dzieki za info.

tomek73    188

U mnie sąsiad ma takie założone. Ale to jest MTZ z może 97r TS. On miał 16,9 R38 i założyli 18,4 R38 z ciągnika 1614.

yahooo777    698

Sewerynie przecież wysyłałem Ci zdjęcia przednich opon 360/70/20 i tylnych 18,4/38, wszystko założone na standardowe felgi bez przeszkód;)

seweryn20    582

Tak wiem. Na necie jest kupa zdjęc mtz-ta z takimi oponami i to że jako tako włazi to jasne. Kolega chciał po prostu wiedzieć czy wchodzą bezproblemowo czy trzeba coś kombinować.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Peron
      Witam

Czy ktoś z Was wymieniał fotel w swoim MTZ 82 na bardziej komfortowy? Nie chcę kombinować z samochodowymi, chciałbym kupić coś dedykowane do ciągników. Najlepszy to byłby oczywiście jakiś Grammer pneumatyczny, no ale jakiś dobry mechaniczny też może być. 

Zastanawiam się nad czymś takim:

http://allegro.pl/agro-mar-fotel-siedzenie-komfortowe-mtz-pronar-mf-i6574126281.html

http://allegro.pl/agro-mar-siedzenie-fotel-mtz-ursus-mf-pronar-i6574129397.html

Jeśli ktoś ma, to byłbym wdzięczny za opinie.
    • Przez dzony9203
      Mam problem. Od niedawna nie mogę załączyć przedniego napędu w belarusie 920. Przedni napęd na krzyżakach, załączany dźwignią.
      Dźwigienka jest w jednej pozycji, jakby zablokowana i nie można jej przestawić. 
      Co może być przyczyną?
      Pozdrawiam.
    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez marka
      Kilka wieczorów poświęciłem na przejrzenie forum dotyczące MTZ i Belarusa i stwierdziłem że każdy ciągnik jest z innej bajki więc postanowiłem otworzyć własny temat na którym będę opisywał własne kłopoty z belarusem 820.3 rocznik 2008 i rozwiązania problemów, zwłaszcza że dzięki forum rozwiązałem już dwie "awarie"patrz problem z WOM w MTZ - Agrofoto.pl Forum - strona 2 i mtz nie odpala - Agrofoto.pl Forum
      A na dzisiaj nowy problem czyli niedziałający wentylator nagrzewnicy oraz prawdopodobnie świeca żarowa .studiując schemat doszedłem do wniosku że za wentylator odpowiada przekaźnik pierwszy licząc od strony kierowcy i na kostce powinno być napięcie idące od bezpiecznika .Czy z tą awarią mogą mieć związek bezpieczniki zabezpieczające ładowanie i gdzie one są fizycznie w ciągniku ?
    • Przez kuba3120
      Witam wszystkich, opiszę mi ktoś połączenie tego alternatora z regulatorem, poniżej fotki, pozdrawiam