Skocz do zawartości
rav104

Mtz 80 opony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
rav104    0

Czy opony 18,4-R38 zmieszczą się pod tylnymi błotnikami???

Mam 17 lat, interesuje się motoryzacją i rolnictwem. Jestem uczniem II klasy Technikum Rolniczego. Zapraszam do oglądania mojej galerii, spróbuję odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania. Pozdrawiam :)

qqq    18

Też zgłębiałem ten temat i teoretycznie powinny wejść są około 5 cm wyższe

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    18

nie będzie , MTZ tylne felgi ma bardzo szerokie...

jaro1014    4

A masz przedni napęd? bo jeżeli są wyższe to się nie zgra fajnie by to wyglądało bo mtzety maja za wąskie te opony

qqq    18

A masz przedni napęd? bo jeżeli są wyższe to się nie zgra fajnie by to wyglądało bo mtzety maja za wąskie te opony

Kolega ma MTZ 80 czyli napędu nie ma , więc problemu nie bedzie, w innym przypadku tak ale to wtedy opony z przodu tez daje sie szersze

hemi    16

Niestety trzeba poszerzyć błotniki, przynajmniej w wypadku opon PETLAS tak było, ale radialki w tym rozniarze mają mega bieżnik

w porównaniu do Voltyre czy Stomilu.

qqq    18

no teoretycznie by trzeba ale nie koniecznie;Około 7cm poza błotnikiem będzie fajnie wyglądać;

wpsowa692    1

Panowie nowego tematu nie będę zakładał a mam takie pytanie :

Zakładał ktoś inne felgi na tył do belarusa konkretnie chodzi o wymiar 16,9/34 .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, ma ktoś założone do mtz opony 18,4-R38? Aha a czy te opony to napewno 18,4-R38, a nie czasem 18,4-R34?

seweryn20    677

Odświerze lekko temam. Kolega poszukuje informacji czy do mtz-ta w kwadratowej kabinie wejdą opony 18,4R38. W temacie sprawa za bardzo sie nie wyjaśniła a potrzebuje w 100% pewnej informacji najlepiej osoby która takie ma założone. Dzieki za info.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

tomek73    195

U mnie sąsiad ma takie założone. Ale to jest MTZ z może 97r TS. On miał 16,9 R38 i założyli 18,4 R38 z ciągnika 1614.

yahooo777    699

Sewerynie przecież wysyłałem Ci zdjęcia przednich opon 360/70/20 i tylnych 18,4/38, wszystko założone na standardowe felgi bez przeszkód;)

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

seweryn20    677

Tak wiem. Na necie jest kupa zdjęc mtz-ta z takimi oponami i to że jako tako włazi to jasne. Kolega chciał po prostu wiedzieć czy wchodzą bezproblemowo czy trzeba coś kombinować.  

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karwan91tdi
      Witam kupiłem ostatnio mtz 82 z 1984 r usterki w nim to nie działający przekaźnik wom oraz z hydraulika gdyż siłownik podnosi tylnie cięgła do góry a po powrocie dźwigni w pozycje 0 cięgła samoczynnie opadają . Czy ktoś może mi poradzić jakie mogą być przyczyny podanych usterek?
    • Przez mateos09
      Witam proszę o weryfikację silnika zamontowanego w jumzie. Zazwyczaj były to jednostki d65 ten na zdjęciu  rozni sie tym że z lewej strony nie jest plaski wlew oleju na bliżej sprzęgła  no i brak pokrywy rewizyjnej. Co to za silnik  ? 

• Przez mateos09
      Witam proszę o weryfikację silnika zamontowanego w jumzie. Zazwyczaj były to jednostki d65 ten na zdjęciu  rozni sie tym że z lewej strony nie jest plaski wlew oleju na bliżej sprzęgła  no i brak pokrywy rewizyjnej. Co to za silnik  ? 

• Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek
    • Przez Marcin1987
      Mam pytanie skierowane do właścicieli Mtz-ów i nie tylko czy przy ujemnej temperaturze macie problemy z uruchomieniem silnika bo podobno ruskie ciężko odpalają zimą chyba że ktoś ma rozrusznik ''planetarny'' to jest dużo łatwiej ja swojego mam na tym fabrycznym i mam go dopiero od lutego czekam na wasze wypowiedzi Pozdrawiam