Zaloguj się, aby obserwować  
kris14

Reklamy na polu

Polecane posty

kris14    266

Witam.

Posiadamy kilka pól zaraz przy samej autostradzie A2 na odcinku Poznań-Września, ok. 3-4km od Wrześni i tak myślałem żeby jakoś wyciągnąć z tego dodatkowe korzyści :lol:

Jedno poletko jest nie używane, 800m2 w kształcie klina przy samym płocie, jest do niego dojazd, nie użytkuje go.

Na następnych mogły by stanąć reklamy w narożnikach.

Jak wygląda wydzierżawienie pola pod reklamę?

Jakie są z tego pieniądze?

Czy ze swojej strony muszę się załatwiać jakieś sprawy papierkowe?

 

Z góry dzięki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Wbij tablicę "Miejsce na reklamę" i zobaczymy czy ktoś się zgłosi. Co do kwestii prawnej jestem zielony


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

My mamy pole przy drodze nr 19. Swego czasu były 2 reklamy na polu. Jedna o powierzchni około 3m kwadratowe to miesięcznie dostawaliśmy za nią 100zł,potem druga była nieco mniejsza za około 80zł. Jednak obecnie nie ma żadnej,jednen właściciel nie miał reklamodawców a drugi stwierdził że opatrzyła ;p i przeniósł do sąsiada na drugą stronę.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Hmm tylko 100zł czy tam 80zl?? Coś mało. Niektórzy przecież maja reklamy na polu co go obrabiają i ja dziękuje za tą kase pierdzielić się przy reklamie podczas orki oprysku itd.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Akurat one były przy miedzy więc nie trzeba było się z nimi "pierdzielić" ;p Myślę że stawka 100zł za miesiąc nie była taka zła. Ale co prawda to było około 2-3 lata temu a od tamtego czasu ceny bardzo się zmieniły.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Podejrzewam że na + bo wszystko drożeje wiec reklamy pewnie też.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

a panowie ile bym mógł wziąść za reklamę 2-3m szerokości wysokość 2,5m na betonowym słupie firma co chce ją postawić u mnie na polu proponuje 150zł na miesiąc.

czy ta cena jest ok czy może więcej się cenić?.Myślę że 1800zł czystego zysku na rok to nie źle to tyle z z hektara nie zarobię :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U znajomego na polu postawili wieże telekomunikacyjną oczywiście za jego zgodą z tego co wiem co miesiąc płacą mu dość przyzwoitą sumę.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

podciągnij do 200 i podpisuj.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

tyle że może pójść do sąsiada obok i tam postawi :lol: się zobaczy bo koleś ma dzwonić to się zobaczy a jakieś pozwolenia czy coś nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj