Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LukeClaas

Wirus na AgroFoto?

Polecane posty

mszk8    26

Mi również nic nie wyskakuje, tyle że ja używam linux'a. A przeglądając neta z konta zwykłego użytkownika (nie root'a!) wirusy mi nie straszne :D

milanreal1    290

Jaki to antywirus? Kaspersky? On tak ma ze lubi pokazywać wirusy których nie ma, na podobnej zasadzie blokował mi włączanie radia przez winampa.

Matey    431

Wydaje mi się, że nowe antywirusy stają się coraz bardziej wyczulone na jakieś drobiazgi i stąd ten problem, chociaż mogę się mylic

raffx89    2

ja mam kaspersky i raz mi wyskoczyla jakas ramka i tam pisalo cos wlasnie o kradziezy jakis danych czy cos,ale potem znikla i juz sie nie pojawila

Matey    431

Nod wcale nie jest lepszy, nie ma antywira który nie przepuści żadnego wirusa

klejnus    0

Zgodzie się że nod to badziew tak samo jak avast. Kiedyś używałem karsperskiego i byłem cholernie zadowolony ale teraz juz nie i dlatego jade na avast(padlo ale kompa n ie muli aż tak:P:P I z tego co zauważyłem jest tam napisane cos w stylu "googleads.g.doubleclick.net/pagead/ads?client=ca-pub-" to wygląda jak bys ta strona wywoływała wejście na nia albo po prostu masz jakiegoś wira który przywiazał się do czesto odwiedzanej strony przez Ciebie (agrofoto) i przez nią chce sie połączyć pod tą stronę by ściągać resztę wirusów. Tak mi sie wydaje:P

Ps Andrzej nie ładnie przenosić posta jak ktoś pisze w nim posta hehe

samczyk1991    82

Edit: nie ten temat , ale nic ,żeby nie było procentów. Ja mam windowsa i avasta , nic takiego mi się nie pokazuje. Jak dla mnie avast najlepszy .

dawidg2    30

Też mam windowsa i avasta nic nie zamula. informatyk mi tak zainstalował, na innych 2 kompach też mam taką samą konfikurację windows i avast. i chodzą dobrze

klejnus    0

Nie jest tragicznie:) Powyłączaj to co zbedne i naprawde jest git. I ja pamiętam jak kumpel zainstalował pande i miał dodatkowo zawirusowanego kompa to niestety tak sie zamuli system ze już nie chciał sie ładowac ani w awaryjnym ani normalnym:P A wracajac do avasta to wylącz mu skaner poczty jak sprawdzasz ją ze strony wylącz p2p jak nie korzystasz itd. Najbardziej muli jak ściaga aktualizacje i je instaluje i jak wyskakuje ten komunikat ale i tego idzie sie pozbyc:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?
    • Przez Hanter150
      Niedawno zastanawiałem sie czy założyć stronę internetową swojego gospodarstwa. Ma ktoś założoną taką stronę??? Znacie jakieś adresy takich stron??? Jeżeli tak proszę o linki. Jak myślicie to dobry pomysł???