Przez
Pele94
Witam. w kilku zdaniach przedstawię mój problem :
Ostatnio przeprowadzaliśmy remont skrzyni biegów oraz tylnego mostu w 7211, po złożeniu całego ciągnik i przeprowadzeniu wszelakich prób wszystko działało jak należy , każdy bieg, wałek wom , podnośnik oraz pozostałe podzespoły.
Dziś niestety okazało się że coś poszło nie tak mianowicie nie działa wałek wom ani pompa, Dzwigienka załaczająca wałek wom oraz pompę ( ta po lewej stronie przy nodze ) ''Lata luźno'' bez żadnego oporu czy na włączonym silniku czy na zgaszonym , po odkręceniu wodzika widać że listwa przesuwa się bez żadnego problemu ale żadnej pozycji nie załącza, zauważyłem jedynie że działa w w pozycji ( wałek wom zależny od skrzyni biegów ) wtedy wałek wom się kręci na każdym biegu ale pompa i tak nie działa. W pozycji tz. luz z tyłu ciągnika wałkiem można swobodnie ruszać , po włączeniu na pozycje np. pompa oraz wałek wom wałkiem z tyłu nie można ruszyć ponieważ pompa robi ciśnienie i ciężko idzie ręką ruszyć. Więc wydaję mi się że dzwignia załącza wszystkie pozycje jak się należy ale nic nie działa. Regulowałem już linkę od tz sprzęgła 5 min ale to nic nie dało . Teraz linkę całkowicie odłączyłem .
Wszystko działało bez zarzutów a teraz jest tak jak by cały czas sprzęgło było zaciągnięte
Problemem może być sprzęgło Wom ? ( oglądaliśmy tarczę oraz łopatki były w dobrym stanie )
Dziękuję za pomoc.
Rekomendowane odpowiedzi
Deutz fahr pneumatyka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się