Zaloguj się, aby obserwować  
Andrzej89de

przepisy-szczegółowo

Polecane posty

Andrzej89de    2

Witam'

Jeśli jest możliwość skorzystania z jakiejś pomocy (MR +modernizacja gospodarstw)

i chciałoby się wybudować nową oborę zgodnie z przepisami wszystkimi to jak to jest?

mając 20ha można startować o budowe na np 50 DJP?

czy jest w przepisach coś takiego że nie można mieć więcej niż 1DJP na/ha?

i czy można byłoby wliczać w to dzierżawy?

jak uważacie? siedzi ktoś tutaj troche w przepisach?

pozdrawiam i zgóry dzięki za jakieś info'

KPK Kumurun Team

Pawel156    29

Myślę , że nie ma przeszkód aby mając 20 h hodować 50 DJP kto Ci zabroni pasze można dokupić. Może być problem np. z zagospodarowaniem gnojowicy żeby nie przekroczyć jakiejś normy nawożenia . Ale wtedy dzierżawa albo umowa z sąsiadem , ża odbiera od Ciebie nadmiar tej gnojowicy.

kissmy...    66

2 DJP/ha to max dla programów rolnośrodowiskowych, w pozostałych przypadkach należy pamiętać o maksymalnej dawce azotu w czystym składniku 170kg/ha ale to już trzeba sobie samemu przeszacować

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    535

Ale jeśli jest nadwyżka azotu to można go sprzedać/oddać komuś kto nie ma nadwyżki i może przyjąć.

Potrzeba jest tylko umowa.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez krzysiu9802
      Witam. Z góry przepraszam jeśli piszę w złym dziale. Analizując mój rynek doszedłem do wniosku, że dobrze byłoby mieć swoj zestaw ciągnik siodłowy+naczepa wanna ok. 35m3. Mam prawo jazdy CE, kwalifikacje, badania. Nie mam tylko licencji przewoźnika. Pytanie moje brzmi -czy ktoś orientuje się jakie są koszta utrzymania takiego zestawu? Oczywiście pomijając koszty eksploatacji. Jakie koszty ubezpieczeń, podatków, OC. Czy opłaty za euro sa większe niż za euro5? Pozdrawiam.
    • Przez banban1
      Witam wszystkich chciałbym zorjentować się jak można rozkręcić taki biznes jak sklep z paszami dla bydła i trzody. Jak znalesc jakieś kontakty z hurtowniami i czy są do tego jakies dofinansowania.
      PS.prosze o szczere odpowiedzi i porady. Jeżeli to nie ten dział to prosze o niekasowanie tematu.
      Z gury dziękuje.
    • Gość Luke16
      Przez Gość Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj