Skocz do zawartości
domi68s

nowy model fendta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
klocek    0

ładny fendt, ja nic nie slyszalem, trzeba czekac na wiecej info

pewnie zaraz ktos tu napisze ze penie bubel jak wszystkie , i tekty tego typu ze placisz tylko za marke

ale ten kto tak pisze to on nie umie myslec logicznie, bo to nie jeden fendt, nie dwa sie sprzedaje co roku ale setki ,setki, setki i dla czego przeciez jak by to sie placilo za marke te 200tys wiecej to by sobie moglo na to pozwolic moze ze 2 ,3 rolnikow ,

ja nie pisze ze fendt jest naj naj, ale wiem ze placisz za traktor a nie za marke

kris14    259

Nowa 800'setka ma być wyposażona w silnik który wraz z paliwem spala AdBlue.

Silnik ma spełniać normy emisji spalin Tier IV

>link<

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Wyglądem bazuje na 900setce.

Maska widać że jest pochodna od niego jak i również kabina- jest to zmodernizowana kabina X5 z serii 900.

Nowa 800'setka ma być wyposażona w silnik który wraz z paliwem spala AdBlue.

Silnik ma spełniać normy emisji spalin Tier IV

>link<

Czyli tak samo jak nowa seria MF 8600 jak na razie to chyba tylko te dwie marki to wprowadzają i za kilka lat pewnie każdy zachodni ciągnik będzie wyposażony w ADBLUE.

wojtas1616    3

No widzę , że sie dosyć pare nowści szykuje :D John Deere ma swoją nową serie 8R, Fendt takie cosik wprowadza i jeszcze chyba sieczkarnie polowe też :)

opos    0

W oficjalnych zapowiedziach na Agritechnikę Fendt nie wpisał sieczkarni. Maszynę już mają, spekulacja tylko kiedy przedstawią oficjalnie.

jacekbee    2

Fendt 800 Vario

Fendt 819 Vario o mocy 200 KM

Fendt 822 Vario o mocy 220 KM

Fendt 824 Vario o mocy 240 KM

Fendt 826 Vario o mocy 260 KM

Fendt 828 Vario o mocy 280 KM

Moc maksymalna wg ECER24

Ciągniki mają trzy różne wersje wyposażenia:

POWER

PROFI

PROFI PLUS

Silnik

Deutz, 6 cylindrów o pojemności 6,06l z systemem Agrex oraz technologią SCR (AdBlue), TIR 4

System zasilania paliwem typu common rail

Zbiornik paliwa o pojemności 505 l

Przekładnia

Oczywiście bezstopniowa Vario

Wałek WOM tył: 540/540E/1000 obr/min

WOM przód: 1000 obr/min

Prędkość maksymalna w Polsce - 40 km/h (konstrukcyjnie są przygotowane do jazdy z prędkością 60 km/h jak 900 Vario)

Hydraulika

Wersja Power - maksymalnie 4 pary wyjść hydraulicznych

Wersja Profi i Profi Plus - maksymalnie 8 par wyjść hydraulicznych

Wyjścia hydrauliczne obsługiwane są przez elektrozawory

Podnośniki przedni, udźwig: 11.110kg

Podnośniki tylny, udźwig: 4.450kg

Kabina

Kabina tego ciągnika to kopia kabiny X5 z ciągników serii 900 Vario

Możliwe zastosowanie wyposażenia do jazdy wstecz (rewers, jak w 900 Vario)

Kabina została wyposażona w nowy terminal, rodzaj terminala zależy od wersji wyposażenia

Oś przednia amortyzowana jak w dotychczasowej serii - inaczej umiejscowiony tylko siłowniki amortyzujące

nowa seria ma byc dostepna we wrześniu 2010

PatrykGY    4

Dla mnie brzydki jak to mówią ni pies ni wydra wolałem starą 700, ciekawe czy charakterystyka się zmieni?

Libero    16

O w mordę... Co to za plastuś?

Przynajmniej widoczność ma tak dobrą jak w Polmot H :)

pozdrawiam

zetor964    0

Bardzo ładna seria według mnie. Będą w tym samym przedziale mocy co teraźniejsze 700? I od kiedy wejdą do produkcji?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ktosxxx123
      Witam za siedzeniem znalazlem taki kabelek jak na zdjęciu jest on od siedzenia i jest ewidentnie urwany bądz tez odlaczony jesli ktos wie gdzie jego miejsce z gory dzieki za pomoc a druga sprawa cały czas mi mrygaja strzalki kierunku jazdy nie pokazuje zadnego błędu
    • Przez PIOTREX1979
      Witam niedawno kupiłem fendt 716 z francji i doposażam go w  pneumatykę i jest problem wszystko podpięte ciśnienie jest w układzie ale nie widzi ciśnienia na zegarach czy muszę program zmienić jak tak to czy znacie kogoś z pomorskiego proszę o pomoc dziękuję

• Przez Jarekb20
      Witam kolegów mam Fendta 714 z 2001 roku. Wszystko chodziło ok do wczoraj.
      Podczas pracy w polu nagle zaczęło ciągnikowi przybywać obrotów najpierw do 2600 obr/min. Chciałem go zgasić ale nie reagował, a obroty wzrastały do 3000 a następnie do 3800obr/nim i tak pozostały. ciągnik w ogóle nie reagował na kluczyk. Dopiero udało mi się go zgasić odcinając przewód paliwowy od zbiornika. Po 5 godzinach jak już był zimny spróbowałem go znowu zapalić i gdy odpalił znów obroty zaczęły wzrastać. Jaka może być tego przyczyna i jak można to naprawić. Proszę o pomoc.
    • Przez hydroplast
      Witam wszystkich i proszę o pomoc. Mam Fendt 714 2000r favorit vario.
      Problem jest następujący: Wyświetlają mi się dwa błędy.
      1) 9.1.D0 ikona przedni tuz. Wymieniłem przedni włącznik i nic nie pomogło oraz nie działa obsługa z wewnątrz przedniego tuza , zero reakcji nie działa ani pokrętło ani przełącznik ani przyciski zewnętrzne. Wygląda jakby był całkowicie nieaktywny. Jak skasuje błąd to po ponownym uruchomieniu znowu wraca błąd.

2). A.1. F0 - wyświetla ikonkę z siłownikiem i znak wykrzyknik. Problem leży w niedziałających szybkozłączach z tyłu. Po odpaleniu ciągnika i wciśnięciu przycisku odblokowania szybkozłączy odrazu wywala ten błąd i zero reakcji. Stało się to przy oraniu pługiem obrotowym.

Posprawdzałem wszystkie bezpieczniki oraz mini bezpieczniki w słubku. Wyczyściłem styki w e-boxie .

Od czasu jak rano odpalam wywala kilka innych błędów jakby coś niestykało i zaraz gasną - resorowanie, tryb awaryjny, itp.

Proszę o pomoc i rady. Tel. 791777850
    • Przez Famer21
      Witam. Mam takie pytanie, ale głównie do użytkownich fendta 700.. jak przenieść obsługe podnoszenie podnośnika tylniego na joystick? Podczas orki żeby można podnosić i opuszczać pług w joystiku wszystko w 1 ręce.. Wiem, że jest taka możliwość poprostu trzeba jakiś guzik wcisnąć żeby przeżucić z bocznego podnoszenia na joystik..