Skocz do zawartości



Rekomendowane komentarze

W dniu 15.05.2026 o 21:17, Bartek933 napisał(a):

w jakiej cenie udało się wyrwać? 

29 tys 

 

23 godziny temu, robi57362 napisał(a):

18t?

Tak dmc 

 

19 godzin temu, robi57362 napisał(a):

i tak w uj za dużo

Długo szukałem jej, ceny starych przyczep są oderwane od rzeczywistości 

 

12 godzin temu, robi57362 napisał(a):

zarówno rama jak i paka bardzo delikatnie wygląda jak na 18t

Na tym zdjęciu, rama jest masywna mam Krone 18 t i tak rama o wiele delikatniejsza 

8 godzin temu, konteno napisał(a):

Tak sama przyczepa waży 4100 kg 

IMG_4477.jpeg

3 minuty temu, lukasz0920 napisał(a):

29 tys 

 

Tak dmc 

 

Długo szukałem jej, ceny starych przyczep są oderwane od rzeczywistości 

 

Na tym zdjęciu, rama jest masywna mam Krone 18 t i tak rama o wiele delikatniejsza 

Tak sama przyczepa waży 4100 kg 

IMG_4477.jpeg

 

IMG_4479.jpeg

25 minut temu, robi57362 napisał(a):

cena super

Miałem budżet ok 30 tys i zależało mi na stalowych burtach dzielonych bez słupka po środku no i maksymalne dmc 

podłoga do zrobienia ale dam takie pasy blachy i tyle 

wymiar paki 5x2.4x1.2., wysokość idealna pod bizona, mam krone z burtami 1.4m i ledwo podjeżdża 

na te moje 20 ha będzie spoko zestawik z Krone 14 t + 13.5t bym zabierał na raz 

19 minut temu, Bartek933 napisał(a):

A ja myślę że 13.

Jak myślisz do 40 tys by Cię wyniosło żeby była zrobiona top top?

Tak na tip top to trzeba by było górną ramę wypiaskowac nowa podłoga farby praca i pomalowanie całości więc do 40 bym się zmieścił. Szkoda mi tyle pieniędzy wrzucać, przyczepa będzie mało używana głównie w żniwa. Zwierząt już nie mam więc odchodzi sporo pracy dla przyczep 
Sprzedawca miał drugą w perfekcyjnym stanie za 44 tys. Zero rdzy, nawet nie wrzucił na olx i poszła razem z moją.
To wolałbym kupić tą za 44 i bez roboty. 

Obecnie remontuje d-47 myślałem że to szybko pójdzie z taką małą przyczepką ale to jest masa pracy i kasy 

Ta była za 44 tys, gdybym miał fundusze to kupiłbym dwie 

att.6Bruk-cANmSfSOBKotJuCo75_sr4Lxh2OHiTtueJlBI.jpeg

2 godziny temu, konteno napisał(a):

to sie ucz 

 

Haha 

z resorami jest zabawy, u mnie było połamanych masa 

Jak skończę to wrzucę zdjęcie, dałem koła tirowe, burty 50+50 cm trójkąty plandeka drabinka podest 

Jak pisałem wcześniej gdybym wiedział że tyle będzie zabawy to nie inwestował bym tyle kasy i czasu w ten papierowy paździerz, ale warto mieć taką jedną małą przyczepę 


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v