Nowy nabytek
Bartek933 5957 Opublikowano 15 Maja w jakiej cenie udało się wyrwać? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202823
robi57362 2893 Opublikowano 16 Maja 18t? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202841
Pigmei 2080 Opublikowano 16 Maja DMC Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202843
robi57362 2893 Opublikowano 16 Maja i tak w uj za dużo Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202846
Pigmei 2080 Opublikowano 16 Maja Dlaczego tak uważasz? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202858
robi57362 2893 Opublikowano 16 Maja zarówno rama jak i paka bardzo delikatnie wygląda jak na 18t Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202877
Bartek933 5957 Opublikowano 16 Maja Widocznie jest wystarczająca Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202879
radek27 19 Opublikowano 16 Maja Ogłoszenie Konin 30900 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202889
jonek98 2943 Opublikowano 16 Maja skoro Niemce na tyle ja homologowali,to tyle musi wytrzymać.U nich się w półsrodki nie bawili,bo teraz to już różnie jest Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202891
konteno 4718 Opublikowano 16 Maja 4 godziny temu, robi57362 napisał(a): zarówno rama jak i paka bardzo delikatnie wygląda jak na 18t to jest i tak tylko jakieś nieco ponad 13 ton ładowności https://www.traktorpool.pl/details/wywrotka/Lomma-DK1802-K/8743431/ https://www.traktorpool.pl/details/wywrotka/Lomma-DK1802-K/8743479/ Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202892
lukasz0920 448 Opublikowano 17 Maja W dniu 15.05.2026 o 21:17, Bartek933 napisał(a): w jakiej cenie udało się wyrwać? 29 tys 23 godziny temu, robi57362 napisał(a): 18t? Tak dmc 19 godzin temu, robi57362 napisał(a): i tak w uj za dużo Długo szukałem jej, ceny starych przyczep są oderwane od rzeczywistości 12 godzin temu, robi57362 napisał(a): zarówno rama jak i paka bardzo delikatnie wygląda jak na 18t Na tym zdjęciu, rama jest masywna mam Krone 18 t i tak rama o wiele delikatniejsza 8 godzin temu, konteno napisał(a): to jest i tak tylko jakieś nieco ponad 13 ton ładowności https://www.traktorpool.pl/details/wywrotka/Lomma-DK1802-K/8743431/ https://www.traktorpool.pl/details/wywrotka/Lomma-DK1802-K/8743479/ Tak sama przyczepa waży 4100 kg 3 minuty temu, lukasz0920 napisał(a): 29 tys Tak dmc Długo szukałem jej, ceny starych przyczep są oderwane od rzeczywistości Na tym zdjęciu, rama jest masywna mam Krone 18 t i tak rama o wiele delikatniejsza Tak sama przyczepa waży 4100 kg Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202895
robi57362 2893 Opublikowano 17 Maja cena super Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202896
lukasz0920 448 Opublikowano 17 Maja 25 minut temu, robi57362 napisał(a): cena super Miałem budżet ok 30 tys i zależało mi na stalowych burtach dzielonych bez słupka po środku no i maksymalne dmc podłoga do zrobienia ale dam takie pasy blachy i tyle wymiar paki 5x2.4x1.2., wysokość idealna pod bizona, mam krone z burtami 1.4m i ledwo podjeżdża na te moje 20 ha będzie spoko zestawik z Krone 14 t + 13.5t bym zabierał na raz Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202900
robi57362 2893 Opublikowano 17 Maja pszenicy to tu max 12 t wejdzie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202909
lukasz0920 448 Opublikowano 17 Maja 28 minut temu, robi57362 napisał(a): pszenicy to tu max 12 t wejdzie Rzeczywiście, jeszcze zrobię trójkąty ale max te 12.5t wejdzie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202912
Bartek933 5957 Opublikowano 17 Maja A ja myślę że 13. Jak myślisz do 40 tys by Cię wyniosło żeby była zrobiona top top? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202913
lukasz0920 448 Opublikowano 17 Maja 19 minut temu, Bartek933 napisał(a): A ja myślę że 13. Jak myślisz do 40 tys by Cię wyniosło żeby była zrobiona top top? Tak na tip top to trzeba by było górną ramę wypiaskowac nowa podłoga farby praca i pomalowanie całości więc do 40 bym się zmieścił. Szkoda mi tyle pieniędzy wrzucać, przyczepa będzie mało używana głównie w żniwa. Zwierząt już nie mam więc odchodzi sporo pracy dla przyczep Sprzedawca miał drugą w perfekcyjnym stanie za 44 tys. Zero rdzy, nawet nie wrzucił na olx i poszła razem z moją. To wolałbym kupić tą za 44 i bez roboty. Obecnie remontuje d-47 myślałem że to szybko pójdzie z taką małą przyczepką ale to jest masa pracy i kasy Ta była za 44 tys, gdybym miał fundusze to kupiłbym dwie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202917
robi57362 2893 Opublikowano 17 Maja Bartek933 napisał: A ja myślę że 13. Jak myślisz do 40 tys by Cię wyniosło żeby była zrobiona top top? łatwo licząc 2.4x1.2x5 =14.4 x gęstość pszenicy super 0.8 =11.5 plus te pół tony na górkę, do tego nigdy nie nasypiesz z kombajnu idealnie pełno chyba ze z łopatą wkraoczysz Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202918
Bartek933 5957 Opublikowano 17 Maja Racja racja, ja mówię o sypaniu z magazynu na sprzedaż. 13 to na spokojnie wejdzie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202922
tomek73 718 Opublikowano 17 Maja Mam HL paka 5,2 x 2,4x1,25 i 14 ton spokojnie nie raz miałem nasypane. Nawet więcej. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202924
konteno 4718 Opublikowano 17 Maja 10 godzin temu, lukasz0920 napisał(a): Obecnie remontuje d-47 myślałem że to szybko pójdzie z taką małą przyczepką ale to jest masa pracy i kasy to sie ucz Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202962
lukasz0920 448 Opublikowano 17 Maja 2 godziny temu, konteno napisał(a): to sie ucz Haha z resorami jest zabawy, u mnie było połamanych masa Jak skończę to wrzucę zdjęcie, dałem koła tirowe, burty 50+50 cm trójkąty plandeka drabinka podest Jak pisałem wcześniej gdybym wiedział że tyle będzie zabawy to nie inwestował bym tyle kasy i czasu w ten papierowy paździerz, ale warto mieć taką jedną małą przyczepę Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202970
tomek73 718 Opublikowano 18 Maja 12 lat temu remont prawie 9 tys netto wyniusł. Plus koła 19,5 za 1500 zł, później kupione. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202986
jonek98 2943 Opublikowano 18 Maja teraz za koła 2.5 trzeba liczyć, problemem d47 jest piasta na 6 szpilek,gdyby miała na 8 to feligi tirowskie można by było kupić po taniości,a oponę to można za 200 zł kupić Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3202988
konteno 4718 Opublikowano 19 Maja W dniu 18.05.2026 o 08:37, tomek73 napisał(a): 12 lat temu remont prawie 9 tys netto wyniusł. Plus koła 19,5 za 1500 zł, później kupione. dobrze że tak nie malowałeś Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847036-lomma-18t/#findComment-3203058
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się