Jasiupila

Deutz Fahr Gigant 400

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jasiupila    1

W jakich latach produkowano te sieczkarnie? Czy jeszcze je produkują? Co o nich myślicie? Czy je zalecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

osobiscie nie znam tych sieczkarni jako że użytkuje jaguary, czytalem jednak niedawno na niemieckim forum i pisali o nich same zle rzeczy, ze awaryjne i problem z czesciami ale podkreslam to nie moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Dzięki za informacje. Mam zamiar kupić jakąś sieczkarnie tylko nie wiem co wybrać? A jaki masz model jaguara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    258

Była to sieczkarnia opracowana przez DF we współpracy ze wschodnioniemieckimi inżynierami Fortschritta z LTS (Landtechnik Schönebeck). Prawdopodobnie później ci sami inżynierowie opracowali sieczkarnię Case IH Mammouth 8790.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cristal
      Witam posiada ktoś czy wie gdzie nabyć złącze do tłoka w którym nabija się ciśnienie jeśli jest pusty może byś przyczyna ściągania pasów 
    • Przez mateo30
      Cześć mam okazję kupić prasę Krone KR 160 mini stop malowanie czerwone , 3 przewody hydrauliki , na siatkę,  od pierwszego właściciela bezpośrednio z  Niemiec za 12 tys zł , zbierana będzie głównie słoma około 12 ha, chciałbym się dowiedzieć wasze opinie o prasie czy warto ją kupić? 



    • Przez Deutz537
      Witam
      Co może być przyczyną takiego dziwnego wiązania w sipmie z224/1 ?


    • Przez cristal
      Witam użytkował ktoś to prase    jak sie nadaje w sianokiszonce  słomie 
    • Przez MałaMi90
      Witam. Mam prasę łańcuchowo walcowa Krone 1250. Na sterowniku wyświetla mi się coś takiego : knives disengaged. O co w tym chodzi? Pojawia się tylko gdy rotor jest włączony. Jak się tego pozbyć? Szukać przyczyny w ciągniku? Czy prasie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj