daryjusz10

Jan Rol Pakość

Polecane posty

daryjusz10    2

Witam. Chciałbym dowiedzieć się wszystkiego o firmie JAN ROL z Pakości koło Inowrocławia. Wasze spostrzeżenia o maszynach się tam znajdujących o ich stanie... a może ktoś kupił coś stamtąd... jakie mają podejście do klienta itp itd


Jeśli pomogłem klikaj w zieloną strzałkę obok mojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

Powiem tak , z tego co sie orentuje  moj niedaleki sasaid mial od nich (chyba) bo mowili ze w Pakości kupił) ciagnik Renault 120-54 wiec po poł roku eksploatacji rozleciał sie rewers, pompa hydrauliczna i ehr . Koszt napraw wynósł równowartość 60 3p w dobrym stanie :P Brał tez tam ładowarke JCB i tez wykonywany był w niej jakiś powazniejszy remont.  Dlatego też sadze ze jesli nei tzreba nie kupować zachodzniego sprzetu bo ceny czesci sa dosc wysokie a jak nie trzeba  to po co przeplacać:) 

Podsumowując nie wiem czy maszyny były brane od nich  ale jesli na tamta okolice tylko oni handluja to raczej bylo to tam. MAszyny w wiekszosci sciagane z Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daryjusz10    2
jacek1296 aż tak tam źle? Pytam bo chciałem jechać tam oglądać ciągnik ale chyba zrezygnuje...

Jeśli pomogłem klikaj w zieloną strzałkę obok mojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

Ja 8 lat temu kupiłem Same Explorera II 80 i jestem zadowolony - przywieźli bez dolnego zaczepu i łącznika a miały być więc dzwonię i kurier przywiózł, także było wszystko ok. A jeśli ktoś porównuje Renault 120-54 do 3p to powodzenia. Wiadomo że ewentualne naprawy są dość drogie ale niestety nieuniknione bo 3p to teraz u mnie nie wiem co można robić -  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

Nie porównuje , tylko dalem poglad na to jak kosztowna byla naprawa :D Ja jestem zdania ze jak ktos nie ma zbyt wiele pianiedzy na utrzymanie takich maszyn to niech sie w nie nie pakuje :P Bo pozniej maszyna stoi , a zauważyłem taki obiaw że ludzie zaczynają sie przesigać kto kupi lepszy i wiekszy :D i po co to komu :)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻemPitek    24

Witam. Z tego co się orientuję, to w Pakości jest dwóch handlarzy maszynami rolniczymi. Jest Jan  Rol oraz drugi przy wlocie do Pakości od strony Inowrocławia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Jan rol i arcin zalewski ale ten drugi to sprzedaje odmalowane JD ciuchcie. Janusz podobno klawiaturę musiał naprawiać jak sprzedał JD ze spawanym wałkiem w skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tristen    0

ja kupilem renie 110.54 narazie nie nazekam janek fajny chłop

polecam jeszcze damasławek i w wagrowcu jest facet odkleszczali mi renie facet sprowadza pare sztuk rocznie i robi z nich igielki godny polecenia mamy 2 sztuki 106.14i oderwana od pluga jakies 10 lat temu ojcu sie spodobaola i  110.54w tym roku od janka  moja gwiazda oleje na skrzyni maja byc lepsze jak w silniku no jeszcze w tym sezonie musze uszczelniacze kupic na podnosnik tyl i linke gazu 450 z przesyłką agrochlopecki czesci  narazie wszystko w temacie  jeszcze jedno na placu ma w ryj obciąznikow do renek francuz odkrecil albo zdjol za 2 komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kangur95
      Sprzedam siewnik rol masz identyko jak poznaniak 2.7m 6.000 do negocjacji serdecznie polecam pierwszy właściciel
    • Przez oaxis3333
      Panowie pomocy stoję przed trudnym wyborem  macie i znacie pewnie część z was te firmy a jest nią rol ex taurus i awemak  astra obydwa są na wale oponowojezdnym z hydropakiem  
      rol ex taurus cena 27 netto 
      Masa (kg)* 2200 Liczba talerzy 24 Zapotrzebowanie mocy (KM) 90÷110 Średnica talerza (mm) Ø 560 2 rzędy talerzy Ø 560 piasty bezobsługowe ekrany boczne z możliwością regulacji wał oponowy hydropack dyszel malowanie proszkowe   
       
      awemak 30 tys brutto z dwoma siłownikami 
      masa 2300 kg
      reszta tak samo jak rol ex 
       
      doradzcie co będzie wytrzymalsze 
      naprawde nikt nie doradzi ? chyba gdybym o malutki pazurowy 2,5 m zapytał to by kazdy sie znał


    • Przez Misiaczek57
      Witam zakupiłem śrutownik ssąco tłoczący 11 kw wraz z mieszalnikiem i problem polega na tym iż po ześrutowaniu około 50 kilogramów zboża zatyka mi się rura łączącą śrutownik z mieszalnikiem i przestaje ciągnąć zboże. Srurownik kręci się zgodnie z strzałka na śrutowniku, sito szczelinowe 2,2 mam. Czy worki odpylające na mieszalniku muszą być szczelnie zawiązane ? Pozdrawiam Michał
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj