Skocz do zawartości
xXPioter99Xx

Jaka ładowarka do 60 tysięcy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
xXPioter99Xx    11

Witam , planuję kupno ładowarki teleskopowej do 60 tysięcy złotych. Ładowarka pracowała by w gospodarstwie z bydłem opasowym (zbiór bel około 1000 rocznie ładowanie obornika, załadunek nawozów itp) Na co zwracać uwagę przy kupnie? Czy za te pieniądze da się kupić coś rozsądnego? Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Zefir    15

a ile masz dokładnie opasów ? bo sądząc po 1000 rocznie balotach to nie dużo ? Może lepszy był by dla ciebie ciągnik z turem ? 

xXPioter99Xx    11

Wystąpił błąd , miało być 2 tysiące , 75 sztuk łącznie jest

Edytowano przez xXPioter99Xx

Wiadomość z agroFakt.pl

Zefir    15

Przedewszystkim :

-stan silnika jak pracuję na zimno i ciepło :D 

- przekładnia

-hydraulika ( słyszałem jak w miejscowosci obok kupili ładowarkę miała 2 lata tylko i na pusto podnosiła jak wbili widły w bele słomy to belki nie chciała podnieść a naprawa słono kosztuje  )

- czy są wycieki , nieszczelności i itp.

oraz ogólny stan techniczny  

Zefir    15

z clasem to cięzko mi powiedziec a z manitou to 730 jak się trafi to idealna 

mk11    8

ja mam Sanderson 624 mechaniczna.Dalem rok temu za nią z dostawą do domu 34 tyś zł. Szukałem tez droższej ale ladowarki do pewnej kwoty to są zmęczone złomy. W moją włożyłem 5tys zł śmiga aż miło(praca przy bydle, wozenie słomy, siana,siano kiszonki, kuku).Chociaż teraz przydałaby się klima.
W okolicy mają ladowarki hydrostaty za100tys.i więcej ale roboty nic szybciej nie robią. Ogólnie trzeba dużo pojeździć po handlarzach żeby za tę kasę kupić w db stanie.

Mikruss    121

Hydrostat do gospodarstwa sie nie nadaje no chyba ze ktos kubi naprawe hydromotorow

kali2107    98

gówno prawda. ja mam teleskopowego Atlasa z 97roku .kreci naprawdę tysiące godzin. i chodzi aż miło.

Radzio10541    0

Dołączę się do temat: ja też przymierzam się do zakupu ładowarki ale dopiero zimą lecz prawdopodobnie będzie to jcb gdyż rozmawiałem z gościem który ma trochę o tym pojęcia i proponuje mi tą markę ze względu na koszt części zamiennych i duży dostęp do części używanych 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcinek_164
      Cześć! 
      W firmie, której pracuję, posiadamy w.w ładowarkę. Nadszedł czas serwisu i wymiany oleju. Do mostów przyszedł taki sam olej jak do przekładni kątowej i do zwolnic (sae80w90), czy można go użyć bez problemów? Producent odnośnie mostów podał tylko, że ma być specjalny do hamulców mokrych. Jak to u was wygląda?
    • Przez lukasagro111
      Witam, jaka w temacie kupuję wózek 1800 kg  i mam problem bo nie wiem jaki wybrać do niego maszt. Podstawowy to 3,3 metra i przedstawiciel gada że jak mam budynki 4 m to w zupełności starczy ale mogą założyć nawet do 5,5 metra za kilka tysi więcej. Posiadaczy proszę o opinię i doradzenie mi czy brać wyższe podnoszenie jak mam wszystkie garaże na 4 m ? z góry dzięki.
    • Przez Atari
      Witam,
      Czy możliwe jest zalanie hydrauliki w ładowarce kubota r420 olejem Agrol?
      Wg instrukcji powinien tam iść 5w-30.
      Pytam ze względu, że chce współdzielić osprzęt z ciągnikiem zalannym właśnie Agrolem.
    • Przez zaxson
      Witam forumowiczów
      Jest tutaj jakiś na forum szpec od skrzyń powerschift (dwusprzeglowa) 
      Mianowicie mam jeden problem w ładowarce teleskopowej manitou , skrzynia po rozgrzaniu oleju(przejechanie jakiegoś dystansu ok 5 km) nie chce ciągnąć na biegach nieparzystych czyli 1,3,5 Na biegach parzystych(2.4.6) jest ok I na wszystkich wstecznych  też, obstawiać zużyte tarczki I przekładki sprzegieł? Czy może to coś innego , dodam że olej zmieniony w tamtym roku I filtr skrzyni *org manitou 
    • Przez Grzegorz80
      Witam mam problem z manitou 845 nagle zginął gaz sprawdzałem linke i potencjometr na końcu linki i pomysły mi się skończyły pompa cata  chyba ze jest coś pomiędzy ,proszę jak ktoś coś wie o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.