NOFUG

żniwa a policja

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żniwa
NOFUG    0

Witam,
Słyszałem, ze w żniwa można jeździć ciągnikiem bez rejestracji z przyczepą ( tez bez ) i jeśli złapie nad policja to nie płacimy mandatu. Czy to prawda?

karol091193    213

spróbuj to się dowiesz ile to cię będzie kosztować i to nie tylko mandat ale także laweta

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Szymi40    596

Chyba na Białorusi    -  jak Łukaszenka  ogłosi  ,,akcję  żniwa''  :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarecki88    192

Co więcej, można też bez prawa jazdy a w niektórych przypadkach i po spożyciu. Serio.

ursusek94    15

nie no temat 1 klasa, dziadek ci głupot naopowiadał a ty dalej przenosisz te głupoty. A co to policjanta obchodzi czy żniwa czy nie. przepis jest przepis. A jak by zimą było -20 to byś się musiał nachlać żeby nie zmarznąć za kółkiem?

Matey    582

podziwiam ludzi ktorzy tworza takie durnoty

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez Marcin135
      Witam. Ktoś w nocy podciął drzewa w pasie drogowym na drodze powiatowej, a niektóre całkiem sciął.  Co z tym zrobić? gdzie zgłosić?
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez Diwad890
      witam, mam problem jestem rolnikiem ryczałtowym i potrzebuje numeru nip do zniżek na paliwo pytalem w us i nie chcą mi go wydać jest jakis sposub na to?
    • Przez minor15
      Witam. Czy ktoś z Was był w sytuacji że wydzierżawił działkę gminną a nie było do niej dojazdu? Mam taki problem i nie wiem jak sformułować pismo do gminy

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.