Skocz do zawartości
NOFUG

żniwa a policja

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żniwa
NOFUG    0

Witam,
Słyszałem, ze w żniwa można jeździć ciągnikiem bez rejestracji z przyczepą ( tez bez ) i jeśli złapie nad policja to nie płacimy mandatu. Czy to prawda?

karol091193    101

spróbuj to się dowiesz ile to cię będzie kosztować i to nie tylko mandat ale także laweta

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Szymi40    382

Chyba na Białorusi    -  jak Łukaszenka  ogłosi  ,,akcję  żniwa''  :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarecki88    187

Co więcej, można też bez prawa jazdy a w niektórych przypadkach i po spożyciu. Serio.

ursusek94    15

nie no temat 1 klasa, dziadek ci głupot naopowiadał a ty dalej przenosisz te głupoty. A co to policjanta obchodzi czy żniwa czy nie. przepis jest przepis. A jak by zimą było -20 to byś się musiał nachlać żeby nie zmarznąć za kółkiem?

Matey    461

podziwiam ludzi ktorzy tworza takie durnoty

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez Laver
      Witam, czy może są jakieś dofinasowania do  kursu  na kategorię  C+E dla rolników lub domowników? Wiem że kilka lat wstecz coś takiego było ale teraz nie moe nic znaleźć.
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez sumek666
      Cześć,

ma ktoś może wzór umowy zbycia nadwyżek nawozu naturalnego?

w Google znalazłem 1 przykład. Chciałbym poznać inne rozwiązania, Czy taką umowę musi sporządzić notariusz? Czy taką umowę trzeba gdzieś zgłocić w świetle prawa o nadchodzącej ustawie azotanowej i obszarach OSN?