Skocz do zawartości
alvaroalvaro78

Ładowanie alternatora w T5 Tier 4A

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Panowie jakie macie ładowanie na jałowych obrotach z wyłączonymi wszystkimi odbiornikami? Ja w T5.95 mam 13.7V. Nie trochę mało ?

Edytowano przez alvaroalvaro78

rabit500    2

Fakt faktem nie rewelacja, ale do tragedi jeszcze daleko. Według mnie jeśli doladowuje akumulator i niema problemów z odpalaniem, to nieszukałbym narazie problemów.

bears    68

Fakt faktem nie rewelacja, ale do tragedi jeszcze daleko. Według mnie jeśli doladowuje akumulator i niema problemów z odpalaniem, to nieszukałbym narazie problemów.

Dlaczego nie rewelacja? A kolega słyszał o czymś takim jak kompensacja bo chyba nie.

Jeśli w te temperatury masz takie ładowanie (20 stopni) to jest w porządku.

Wiadomość z agroFakt.pl

rabit500    2

Przepraszam za niedopatrzenie uroki pękniętego wyświetlacza w telefonie przeczytałem 13.1V.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez memek26
      panowie do new holland tl 90 chcę kupić agregat uprawowo siewny ? jaki zapewne 2,5m nie wiem czy podnieśie z wałem rurowym packera moze kupić nadbudoway ?
    • Przez Maserato
      Witam
      mam zamiar kupic ciagnik tej marki i na oku mam T5050 z 2006 roku. W jakiej granicy moze sie ksztalotowac cena takiegio sprzetu w tym wieku? Kolejne moje pytanie to ile on pali? A także czy warto go kupowac na 16 h?
    • Przez GrzybekxD
      Witam. W najbliższym czasie planuję zakup takiego ciągnika, tzn, NH T 5060. Bardzo bym prosił o szczere opinie posiadaczy lub osób, które miały jakikolwiek kontakt z tym ciągnikiem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Grzybek.
    • Przez Pajej
      Witam koledzy mam na oku New hollanda TL 80 i chciałem zasięgnąć języka czy to jest sprzęt godny uwagi?
    • Przez Hardy67
      Witam , posiadam New Hollanda t5  z roku 2017 , i mam pytanie , aczkolwiek chodzi mi o radio w ciągniku (jest oryginalne NH) radio działa tylko po włączeniu zapłonu w ciągniku , czy jest sposób przerobienia tego żebym mógł włączyć radio bez zapłonu ? , ponieważ nie chce włączać zapłonu żeby przez nawet kilka godzin dziennie radio grało i chuczały te pompki itp. 
      pomoże ktoś ??