Ravi224

Komputer pokladowy? Obsługa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ravi224    1

Hej. Chcialbym zapytac osob, ktore mialy stycznosc z "komputerem" w kabinie takim jak jest w zalaczniku. Chcialbym dowiedziec sie co oznaczaja dane funkcje. Wiem ze 1 to predkosc i ostatnia to ladowanie. Dodam ze nie dziala mi przycisk reset. Dzieki z gory za informacje i sory za brak polskich znakow bo pisze z telefonu.

post-216133-0-71992800-1492413807_thumb.jpg

woytek    3

Od lewej:

- prędkość

- obroty wałka

- uprawiony areał

- przejechany dystans

- poślizg kół ( jeżeli masz radar)

- uprawiony areał na godzinę

- ładowanie.

Reset musisz przytrzymać chyba 5 sekund i z tego co pamiętam dość mocno dociskając przycisk, bo przynajmniej u mnie nie zawsze załapywał.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kowall99
      Witam, nh t5. 115 przy naciśnięciu hamulca albo zaciągnięciu ręcznego spuszcza powietrze z butli do 0. To jest normalne? Przy dłuższym postoju np. na skrzyżowaniu na hamulcu z przyczepą nie można ruszyć bo przyczepa trzyma
    • Przez look19
      Jak nazywa się element pompy wtryskowej który oznaczyłem na zielono na zdjęciu? Szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć, a potrzebuję kupić nowy.

• Przez GrzybekxD
      Witam. W najbliższym czasie planuję zakup takiego ciągnika, tzn, NH T 5060. Bardzo bym prosił o szczere opinie posiadaczy lub osób, które miały jakikolwiek kontakt z tym ciągnikiem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Grzybek.
    • Przez iroo10
      Witam.
      Mam problem z napędem w  nh tl 100. Napęd jest cały czas włączony, nie reaguje na przycisk. Oprócz tego ciągnik ma problem  hamulcami wyciekło trochę płynu z pompki, płyn został uzupełniony. Ciągnik jedzie, ale czuć jakby coś go hamowało. Być może obie awarie są powiązane ponieważ wystąpiły w podobnym okresie. Od czego zacząć poszukiwania przyczyny?
    • Przez KemBiX
      Witam tak jak w temacie mam problem z niedziałajacymi polbiegami (żółw i zając) w ciągniku new holland tl100  prosił bym o pomoc doswiadczonych uzytkownikow co moze byc przyczyna co nalezy sprawdzić. Zapomniałem dodac ze żółw działa bo to polbieg startowy tylko nie przerzuca na zająca
      Z góry dziękuję i pozdrawiam licze na szybkę odpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.