Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie odnośnie odkręcenie dachu w TD5.85 i podobnych. Mam do wymiany przewód od klimatyzacji i żeby go wymienić trzeba odkręcić dach i tu do Was pytanie czy jest ktoś kto już go odkręcał? Czy dach jest na zawiasach w tylnej części?

Opublikowano

W t 5060 dachu nie ściagnie się, przykręcany jest od środka, parę dni temu wyciągałem wentylatory to tapicerkę opuszczałem. W kołkach rozporowych wciskasz środkowe kołeczki do środka  a kołki wyciągasz i opuszczasz tapicerkę. Do środkowych słupków  tylko wyciagasz, sam przód,  i spokojnie się opuści.

Potem przy składaniu w kołki rozporowe  docinałem pręta miedzianego 4mm kupionego w sklepie z rzeczami spawalniczymi, bo te plastykowe nie są do odzyskania.

Opublikowano

w td5 tez zdejmij tapicerkę do środka bo dach Ci zejdzie ale tam masz uszczelki i potem dobrze nie trafisz będziesz myl myjka i woda będzie Ci wchodzić. Bezpieczniej zdjąć w środku tapicerkę i zrobić co trzeba. Który rok td? 2013?

Opublikowano

Dokładnie 2013, zrobiłem nim przeczytałem post. Było trzeba ściągnać podsufitkę i dach też odkręcić. Trochę trzeba było się namęczyć żeby go wyjąć no i jeszcze koszt tego węża w serwisie przesada 

 

Opublikowano

Sprawdź dokładnie jakie zakucia ma ten wąż. U mnie też TD90 kilka lat temu zaczął przepuszczac wąż na złaczce. Jak zawiozłem go do zakucia człowiek złapał sie za głowe mówiac "co za idiota zakuwa węże do klimy złaczami hydraulicznymi..." Tak miałem i mam zakute wszystkie weżę od klimy. Serwis oczywiscie nie widzi w tym nic złego. Nie mówic o tym że wyciagniecie tego weza z profila w kabinie to katastrofa a robiłem to juz dwa razy. Sprawdź przy okazji czy obok lewego stopnia nie popękał ci wąż doprowadzajacy płyn chłodzący do nagrzewnicy. Wąż wychodzi takze z profilu i jest zagięty pod kątem 90 stopni bez żadnej złaczki. U mnie na zgięciu popękał i zaczął przeciekać

Opublikowano

wracając do tematu u mnie w td5 przetarł się wąż w którym idzie płyn chłodniczy do nagrzewnicy, wycialem kawałek starego wstawiłem inny na opaski to tam nie ma raczej żadnego ciśnienia i wszystko było git aż do teraz, klima nie chłodzi dobrze a z wylotow powietrza nawet gdy ustawie na największy nadmuch czyli 4 praktycznie nic nie leci mimo iż zostanie otwarty jeden wylot, stad moje pytanie wiecie co mogło się stać ze tak się dzieje? Bo ja za bardzo nie mam pomysłu, wyjąłem filtry kabinowe myślałem ze będzie lepiej jednak nic to nie pomogło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Crsek
      Witam
      Ciagnik new holland ts100a skrzynia EC 16x16 szarpie przy wiekszym obciążeniu przy lekkich pracach jest ok płynnie rusza biegi dobrze się zmieniają kalibracja robiona. Czy przyczyną mogą być zużyte tarczki? Czy ktoś mógłby polecić dobrego mechanika na zachód od Warszawy.
    • Przez yfarm
      Cześć, 
      Kupiłem new holland clyson m133 na silniku Forda. 

      Szukam instrukcji obsługi i katalogu części, byłoby super jeśli ktoś mógłby się podzielić pdf 

      Prośba o info czy ktoś ma na sprzedaż jakieś części.
      I czy pasują części od Bizona któregoś modelu i instrukcja się pokrywa.

      Prośba też o info czy ktoś montował szerszy heder np od clysona 140 albo od 1530, czy pasował i dobrze się sprawował. 
    • Przez Marcin
      Witam. New holland zaleca stosowanie oleju przkładniowo hdraulicznego do skrzyń biegów typu power shift oraz hydrauliki z pompami tłoczkowymi olej Ambra Multi G. Jestem ciekaw czy stosujecie jakieś zamienniki tego oleju i z jakimi skutkami?
    • Przez areczek00095
      Witam, tak jak w temacie, posiadam New Hollanda/Forda 7740 z 95r bez ehr od 2 lat. Ciagnik bez zastrzezen, ciezko pali w mrozy ale idzie z tym sie uporac. Ale do rzeczy. dzisiaj stala sie nieprzyjemna sytuacja, przy pracy przy ładowaczu, nagle ciagnik ustał a silnik pracował normalnie, wrzucajac biegi, wyswietlaly mi sie normalnie na ekranie ale wrzucajac rewers, ciagnik tylko lekko drga i nie jedzie a silnik pracuje nieco ciezej. sprawdzałem wszystkie mozliwe kombinacje i nic, za kazdym razem czy to do przodu czy do tylu, ciagnik tylko lekko drgnie. dodam ze hydraulika dziala bez zarzutu. odsłoniłem wiec wejscie linki rewersu pod kabina, linka była troche luzna ale przykrecenie jej nic nie dało. pod pokrywa zerknałem na tryby ale tez wydaje sie wszystko okej, rewers przeskakuje. czujniki na swoim miejscu. prosze o pomoc bo nie mam pojecia co to moze byc. dodam ze nie wyswietla mi zadnych bledów. pokazuje biegi normalnie, bez zadnych bledów.
      Prosze o odpowiedz.
      Pozdrawiam
    • Przez jacek472
      Jak w temacie Odpaliłem swojego new hollanda nie odpalanego ze 3 tyg i strasznie wyje pompa hydrauliczna, a gdy próbowałem podnieść podnosnik lub skręcić kołami to cała wieś słyszała zgrzytanie wruum wryyyyyy wraaa pompy, aż zgasiłem i ponownie odpaliłem i to samo i wyskakiwał błąd z cisnieniem oleju,ale pochodził trochę poszarpało podnosnikiem przy podnoszeniu olej trochę się zagrzał i ucichło. Na monitorze pokazywało temp. cieczy chłodzącej -12, stał na zewnątrz. 
      Wydaje mi się że to nie jest normalne i chyba powinienem zgłosić to na serwis na gwarancji? ciągnik 27h od nowości nic nie podpinane do hydrauliki zewnętrznej, więc olej orginał, (chba że diler coś nakombinował bo jak go przywieźli miał 13h, to tłumaczył się że tak mają jak dowożą nowe że jest przegląd na 10h i mają powyżej 10h)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v