Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sebas97    0

Witam :) Chciałbym się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat Fendta. Tym razem chciałbym mieć jakieś pojęcie o kontrolkach w nim, jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć znaczenie niektórych z nich byłbym bardzo wdzięczny :)

1. Ładowanie

2. Klocki hamulcowe (?)

3. 

4. 

5. Olej silnikowy

6. Olej przekładniowy (?)

7. 

8. 

post-126392-0-81814500-1488111552_thumb.jpg

I jeszcze czy ktoś mi powie co oznacza ta jedna kontrolka z drugiego zdjęcia? 

post-126392-0-01305600-1488111591_thumb.jpg
Z góry dziękuję za pomoc :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Turbomatiq    4

1.Ładowanie

2.Kontrolka od hamulców,zaświeca się przy zjechanych klockach na wale 

3.Kontrolka od zaciągniętego hamulca ręcznego

4.Zbyt niski poziom płynu hamulcowego

5.Ciśnienie oleju w silniku

6.Ciśnienie oleju skrzyni

7.Zbyt wysoka temperatura oleju w hydraulice

8.Kontrolka filtra powietrza

sebas97    0

Dzięki wielkie kolego, ale 3 to na pewno to? Jak zaciagne hamulec ręczny to mruga tylko ta pierwsza czerwona kontrolka z drugiego zdjęcia (wykrzyknik w trójkącie).

A nikt nie wie z czego jest ta kontrolka czerwona,którą zaznaczyłem na drugim zdjęciu?

Turbomatiq    4

przy zaciągniętym ręcznym powinny mrugać obie ,czyli z drugiego zdjęcia pierwsza i z pierwszego trzecia xD

Fendt308lsa    124

Odświeżę temat i zadam pytanie z trochę innej beczki żeby nie robić drugiego tematu. 

Jak włączać wzmacniacz momentu ? Niektórzy właczają w czasie jazdy, a niektórzy ze sprzęgłem. 

Jeden znajomy mówi tak, drugi tak i sam już nie wiem. 

JD1052    89

Ale co to za brednie... Czy połbiegi w tym fendcie idzie nazwać wzmacniaczem? Chyba nie... Przecie jest ich 3 a nie 1 to po drugie.... Spróbuj przełączać bez sprzęgła zobaczymy...To są zwykłe mechaniczne przełożenia sterowana dźwignią lub przyciskiem a nie tam wielotarczowe sprzęgła jak w serii 500 bez używania sprzęgła. Co to za rozmyślanie czy w czasie jazdy? To biegów w trakcie jazdy nie przerzucasz?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krystian6677
      Czy w tej serii występowała amortyzacja przedniej osi ?
    • Przez Miotrek
      Witam.
      Mam zamiar jechać oglądać fendta 514 i 512, jest ktoś w stanie wytłumaczyć jak sprawdzić błędy w ciągniku ? i przy okazji czy da się je ręcznie usunąć? i czy w ogóle da się sprawdzić te błędy.. z góry mile widziane spostrzeżenia co do oględzin takowych ciągników, na co zwrócić szczególnie uwagę , z góry dziękuje  
    • Przez PronarekP5
      Witam od kilku dni boryka się z problemem słabo działającej bądź wogóle nie działającej hydrauliki i podnośnika, pieniącego się oleju i jeczenia w hydraulice - opuszczając podnośnik! Dodam że problem tkwi po stronie mechanicznej nie w elektronice. A zaczęło się od uszkodzonego czujnika pozycji podnośnika - po dźwignięciu doszedł podnośnik do końca i po chwili jęczenia (spowodowanym przeciskania oleju po dźwignięciu w max pozycje i nie rozłaczeniu ciśnienia) przestało ale i sam podnośnik nie chciał nawet opuścić mimo przełączania na mechaniczne sterowani(czytaj dźwignię hydrauliki) a teraz czasem idzie czasem nie i pieni się olej w zbiorniku. Dodam również że zdarza się powietrze w przewodach. Pozdrawiam i myślę że ktoś poradzi coś na co zwrócić uwagę i co sprawdzić... 
    • Przez Zefir
      witam zna ktoś może zamiennik oryginalnego wyświetlacza fendt ? 3 raz kupuje i co pół roku już jest zalany , co zrobić ? 
    • Przez Ducatex
      Witam mam dylemat jaki traktor wybrac fenda czy fastraca pod maszyne do prac lesnych  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.