Skocz do zawartości

Polecane posty

Jan94    6

A w agromach czy gdzie pytałeś?

Edytowano przez Jan94

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz27    4

Chcę odświeżyć nieco temat potrzebuję tylnej szyby do Zatora 8145 z podgrzewaniem ,szyba 7otworowa standardowa jak wg katalogu szyb nr 195 tyle tylko że podgrzewaną czy ktoś wie gdzie taka kupić w żadnym sklepie nie mają

zetor team
ZIELONA STRZALKA

mariusz27    4

W KORURS w Warszawie jest tylko małe ale nie wysyłają szyb musisz dogadać się z jakimś lokalnym sklepem z częściami . Ja pojechałem osobiście i nie ma problemu z zakupem

zetor team
ZIELONA STRZALKA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arkady12
      Panowie może ktoś sie orientuje kto produkuje takie kabiny ewentualnie gdzie coś takiego można kupić lub podobnego do mf 255 . koja naglak  już obdzwoniony 
      https://www.google.pl/search?q=ursus+3512+kabina+agro&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjc8r2fuZvYAhUMDOwKHQ3zCQ4Q_AUICigB&biw=1600&bih=769#imgrc=aEDLjuJH796vVM:
    • Przez mmarcinn001
      Cześć, poszukuje kabiny koja do ursus 360. Najlepiej z małopolski lub świętokrzyskiego.
    • Przez arasss2552
      Witam, 
      Jestem nowy i myślę ze dobrze założyłem temat.
      A konkretnie poszukuje całej kompletnej zabudowy kokpitu z zegarami do MF 390T lub podobnego jak na zdjęciu.
      Szukałem już wszędzie wiec postanowiłem zapytać tutaj czy może ktos posiada lub wie gdzie takie coś mogę dostać??
      Pytałem u Korbanków lecz tylko oryginał i wołają jak za zboże wiec na razie szukam dalej.
      Myślę ze choć ktoś pomoże.
      Pozdrawiam.

• Przez restrukturyzacja2016
      Hej, ciągnik (MF 3060) pilnie potrzebuje wymiany ogumienia. Wiem, że był już takie tematy, ale ten będzie wyjątkowy.
      Stwierdziłem, że felgi - zarówno na przodzie jak i na tyle - są większe niż oryginalne. 
      Mowa jest o R38 z tyłu oraz R28 z przodu.
      Nie wiem, dlaczego są one inne niż powinny być, ale pytanie brzmi :
      Jakie ogumienie mogę zakupić? Nie ukrywam, że chciałbym coś szerszego niż mam.
      W chwili obecnej są 15.5 R38 z tyłu i 320/70 R28 z przodu. Wiem, że oryginalne powinny mieć numery 18.4-30 oraz 12.4-24.
      Czy mam szukać takie jak pasują na moje felgi? Czy może takie jak pisze na stronie, że powinny w nim być. Jakie ma to znaczenie? W jakich cenach będzie coś z "środkowej półki"? Na przód przydałyby się jakieś konkretniejsze, bo będą musiały znosić ciężary dźwigane turem. Oczywiście, wystarczą diagonalne.
    • Przez Frycuu
      Witam. Poszukuję ramki szyby tylnej od oryginalnej kabiny Wladimirca. Miałby ktoś na sprzedaż? Stan obojętny, byle dało się ją uratować

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.