Skocz do zawartości

Polecane posty

Jan94    6
(edytowany)

A w agromach czy gdzie pytałeś?

Edytowano przez Jan94

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz27    4

Chcę odświeżyć nieco temat potrzebuję tylnej szyby do Zatora 8145 z podgrzewaniem ,szyba 7otworowa standardowa jak wg katalogu szyb nr 195 tyle tylko że podgrzewaną czy ktoś wie gdzie taka kupić w żadnym sklepie nie mają

zetor team
ZIELONA STRZALKA

daron64    401

A zetor kalisz, czy agrozeto?
Czy takich rzeczy nie wysylaja?

mariusz27    4

Nie wysyłają szyb niestety jedyna oryginalna jest w Słowackim sklepie wysylkowym

zetor team
ZIELONA STRZALKA

mariusz27    4

Już mam kupiłem z ogrzewaniem taką jak chciałem

zetor team
ZIELONA STRZALKA

mariusz27    4

W KORURS w Warszawie jest tylko małe ale nie wysyłają szyb musisz dogadać się z jakimś lokalnym sklepem z częściami . Ja pojechałem osobiście i nie ma problemu z zakupem

zetor team
ZIELONA STRZALKA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jaro123
      Mam problem, w moim MF 3630 niedawno kupionym jest dziwny problem a mianowicie jeździ szybciej do tyłu niż do przodu.
      Do tyłu 30 km/ha a do przodu 24km/ha max. Jest w nim skrzynia 8-stopniowa bez power shifta, zwykła manualna , cztery biegi na żółwiu i cztery na zającu działają bez zarzutu.Czy ktoś wie jaka jest tego przyczyna, czy możeliwe że tryby są żle założone.
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez arkady12
      Panowie może ktoś sie orientuje kto produkuje takie kabiny ewentualnie gdzie coś takiego można kupić lub podobnego do mf 255 . koja naglak  już obdzwoniony 
      https://www.google.pl/search?q=ursus+3512+kabina+agro&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjc8r2fuZvYAhUMDOwKHQ3zCQ4Q_AUICigB&biw=1600&bih=769#imgrc=aEDLjuJH796vVM:
    • Przez mmarcinn001
      Cześć, poszukuje kabiny koja do ursus 360. Najlepiej z małopolski lub świętokrzyskiego.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.