Skocz do zawartości

Polecane posty

jejku    3
jestem tu nowy także jak coś to proszę mnie poprawić😊 jakie zrobić tu zamknięcie były śrubki ale nie chce co chwile odkręcać 2 śrubek motylki nie utrzymują teleskopy też odpadają bo szyba waży dobre 20kg kabina to chyba lubelska http://pokazywarka.pl/jhjjj/

zetorki12    4927
Napisano (edytowany)

Ale dlaczego teleskopy odpadają ? Klapy samochodów też mało nie ważą i są amortyzatory . Na szrocie coś znajdziesz .

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

jejku    3
klapa jest ciężka 2 osoby miały cięrzko ją zamątować
  • Haha 1

jejku    3
stare przedwojenna😂😂😂 a tak naprawdę to jest jakiś mały profil i jeszcze przedziałka

zetorki12    4927

To jak taki ciężar to tylko hydraulika . Weź nie przesadzaj z tą wagą . Skoro ręcznie przestawiałeś , to jednak 100kg nie ma .

ZETOR TEAM

bratrolnika    3653
Napisano (edytowany)

Ale będzie okazja założyć kolejny durny temat😁

Przepraszam za post pod postem, ale dopiszę coś myślę, pewnie siłowniki co masz i nie dają ci rady tej szyby utrzymać to pewnie dziadek 10 lat temu wymontowal jak poloneza na złom oddawał, a potem leżały te dziesięć lat na mrozie, i teraz zdziwienie że nie działają. Jak chcesz to co tydzień, dwa jest na lokalnym szrocie, daj namiary to powiem chłopakom, za 30zl wyślą ci siłowniki od jakiejś Zafiry, Galaxy, T4, zamontujesz i zapomnisz o problemie, chyba że będziesz chciał szybę zamknąć, to sąsiad ci turem dopchnie najwyżej

Edytowano przez bratrolnika
  • Haha 3

jejku    3

bratrolnika napisał:

Ale będzie okazja założyć kolejny durny temat😁

Przepraszam za post pod postem, ale dopiszę coś myślę, pewnie siłowniki co masz i nie dają ci rady tej szyby utrzymać to pewnie dziadek 10 lat temu wymontowal jak poloneza na złom oddawał, a potem leżały te dziesięć lat na mrozie, i teraz zdziwienie że nie działają. Jak chcesz to co tydzień, dwa jest na lokalnym szrocie, daj namiary to powiem chłopakom, za 30zl wyślą ci siłowniki od jakiejś Zafiry, Galaxy, T4, zamontujesz i zapomnisz o problemie, chyba że będziesz chciał szybę zamknąć, to sąsiad ci turem dopchnie najwyżej

po 1 nie mam siłowników tylko po 2 płaskowniki jak na zdj. 😆 po 2 kabina była kupiona na wiosnę i do tej pory nie było czasu i chęci coś z tym zrobić😊 a z tymi siłownikami to pomyśle

bratrolnika    3653

Zdjęcia nie widziałem, a co do siłowników to tak jak pisałem wyżej, daj adres i na pewno znajdą ci coś co będzie aż za mocne, ostatnio jak byłem u nich i otwierałem klapę przy Zafirze to dobrze że refleks mam jeszcze jako taki , bo jedynki by zostały wbite w klapę

jejku    3

bratrolnika napisał:

Zdjęcia nie widziałem, a co do siłowników to tak jak pisałem wyżej, daj adres i na pewno znajdą ci coś co będzie aż za mocne, ostatnio jak byłem u nich i otwierałem klapę przy Zafirze to dobrze że refleks mam jeszcze jako taki , bo jedynki by zostały wbite w klapę

wiem 😂 miałem tak jak kupiłem opla II i pierwszy raz otwierałem😆😆

zetorki12    4927

Dobra , tańsza opcja .Po jednym płaskowniku , przetnij na pół zostawiając po końcach ,osadź na śrubie w kabinie . Otwierasz , dokręcasz i nie powinna się składać . Dla pewności powycinaj zapadki co ileś centymetrów i gitara .

ZETOR TEAM

withanight    956

Tak się zastanawiam co to za chopy co we dwóch , dwudziestu kilo unieść nie mogą xD

lebiody jakieś chyba 😛

• Haha 2

Take me Away !...

jejku    3

withanight napisał:

Tak się zastanawiam co to za chopy co we dwóch , dwudziestu kilo unieść nie mogą xD

lebiody jakieś chyba 😛

jak byś 10 minut trzymał 20kg 1 metr nad głową to też by ci siły opadły😊😊

jejku    3

zetorki12 napisał:

Dobra , tańsza opcja .Po jednym płaskowniku , przetnij na pół zostawiając po końcach ,osadź na śrubie w kabinie . Otwierasz , dokręcasz i nie powinna się składać . Dla pewności powycinaj zapadki co ileś centymetrów i gitara .

to wcale nie takie głupie😉😉 PS:sory za post pod postem

bratrolnika    3653
40 minut temu, jejku napisał:

Ostatnio we dwóch to kabinę na c330 rękami założyliśmy🙃

jejku    3

bratrolnika napisał:

40 minut temu, jejku napisał:

Ostatnio we dwóch to kabinę na c330 rękami założyliśmy🙃

to chyba rurkową

bratrolnika    3653

Nie, taką jak na zdjęciu poniżej, zdjęte drzwi, dach i tylna szyba, we dwóch ja wrzuciliśmy na ciągnik

IMG_20180714_153405.jpg

songo    1082
Napisano (edytowany)

W mtz zamontowalem nowe silowniki to teraz zeby zamknac, musze wychodzic na dwor bo z wewnatrz nie mam tyle sily ze tak pociagnac :P

Edytowano przez songo

Skoczek1994    146
Napisano (edytowany)

Ostatnio na stacji benzynowej widziałem zestaw do kukurydzy same ze zbierającą. Tylnią szybę miał na środku podpartą deską oderwaną, z palety na końcu był jeszcze ten klocek łączący. Także ten patent widać też się sprawdza. :)

Edytowano przez Skoczek1994

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez martin68
      witam mam pytanie gdzie można kupić siedzenie nowe albo używane do ursusa c 330 które było robione na licencji grammera takie jak to u Pawel330
      http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330-image56274.html
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez versus
      Witam,
      Mam problem z c-328, mianowicie podczas pracy nagle traci obroty i gaśnie. Na pewno wiem, że się zapowietrza, jednak nie mogę dojść przyczyny, wszystkie przedowy paliwowe posprawdzane-są czyste i nic ich nie blokuje... Kto wie co jest tego przyczyną??Prosiłbym o szybką pomoc, ponieważ przerwałem wywóz obornika, a ciągnik pracuje z trollem i jest to o tyle uciążliwe, że ciągnik odpala tylko z zaciągu;/
    • Przez ursusowski289
      Sprzedam-https://www.olx.pl/oferta/silnik-ursus-c-330-c-330m-CID757-IDrCpY3.html
    • Przez Adamo90
      Witam jak sam tytuł wskazuje post dotyczy modyfikacji rozdzielacza. Ma to wyglądać tak rozdzielacz pod siedzeniem który steruje podnośnikiem do wywalenia na jego miejsce montowana jest płytka z dwoma otworami kupuję rozdzielacz hydrauliczny 2 sekcyjny przewodami łącze tą płytkę z rozdzielaczem. Resztę otworów w rozdzielaczu przeznaczam jako wyjścia hydrauliczne.Czy wszystko będzie pięknie nic nie będzie kapac i czy się zwiększy wydajność podnośnika czy lepiej od razu wstawić siłowniki pomocnicze. Czy ktoś zrobił już taką przeróbke u siebie w 30? Jeżeli tak dacie jakieś zdjęcia rady czy się opłaca czy lepiej kupić normalny rozdzielacz. W internecie jest masa takich przeróbek ale nie znalazłem żadnych schematów i dobrych zdjęć. Bo teraz to ja zwykłej beli nie dam rady podnieść. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.