O paliwie, jego jakości, dostawcach i dodatkach paliwowych.
-
Podobna zawartość
-
Przez martinezo
Witam.
Zwracam się z pytaniem, jakim środkiem lub olejem konserwujecie swoje maszyny po zakończonym sezonie??
Wiadomo, że najpierw trzeba maszynę dokładnie umyć, ale jak już wyschnie to stosujecie jakąś powłokę ochronną np. z jakiegoś oleju?? jeśli tak to, proszę o wskazówki jaki środek najlepiej zabezpiecza przed korozją elementy robocze i lakier maszyny (pomijamy olej przepracowany).
Pozdrawiam użytkowników
-
Przez jgcentrum
Szanowni Państwo,
W przypadku zapotrzebowania na wszelkiego rodzaju filtry (m.in. powietrza, oleju, hydrauliczne, przemysłowe) oraz łożyska, uprzejmie proszę o przesyłanie zapytań ofertowych. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb.
W razie pytań służę pomocą.
Z wyrazami szacunku,
[Twoje imię i nazwisko]
JG Centrum Techniczne
📞 +48 453 238 260
📧 kontakt@zaopatrzenieprzemyslu.pl
🌐 www.zaopatrzenieprzemyslu.pl
Zapraszam również do zapoznania się z filtrami na naszym sklepie allegro link poniżej:
https://allegro.pl/uzytkownik/Jgcentrum
-
Przez arty
Mam lamborghini 775 f plus z 1993 i zetor major 3011 z 1962r - obydwa aktualnie sa na turdusie 15w40 - czytam ostatnio opinie ze turdus to juz nie to co kiedys i nie ma rewelacji - chce przejsc w obydwu ciagnikach an Shell Rimula R4x 15w40 lub valvoline ALL FLEET SAE 15W-40. Ktory z tych 2 byscie wybrali? - Ktory lepiej trzyma parametry? jakies przeciwwskazania na zamiane oleju ?
-

Rekomendowane odpowiedzi
Taki problem
Rozdzielacz hydrauliczny Strautmann
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się