Polecane posty

yacenty    3883
w piątek sprzedałem paszowke za 770 netto

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Nie może pogodzić się z rzeczywistościa bo zboze drogie a świnina tania wbrew logice która wyznaje.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Mi tak mlyn przedborz zawsze płaci także nie mam do niego zastrzeżeń. Ja to się ciesze ze się ze świń wyleczyłem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Ulman napisał:

Nie może pogodzić się z rzeczywistościa bo zboze drogie a świnina tania wbrew logice która wyznaje.

Jaką rzeczywistością że cena pół roku odniby klęski nieurodzaju w miejscu stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jaki pół roku od klęski nieurodzaju? Czas też jakoś po murzyńsku liczysz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Tak może zróbmy tak powiedz nam szanowny Stanisławie jaka cena pszenicy dla Ciebie jest satysfakcjonująca? I ile realnie taki biznesmen/przedsiębiorca jest w stanie zwyczajnemu rolnikowi zaplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Pisał już nie raz że pińcet da😁


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No przecież już w sierpniu pisaliście że 780-800 czyli 4 miechy cena bez zmian nie dziwne to trochę?

Dnia 23.09.2018 o 22:58, tom50 napisał:

Sprzedawałem w tygodniu małą ilość ( 9 ton)  pszenicy paszowej po  780 netto

 

Dnia 31.08.2018 o 20:44, Anetka1 napisał:

spoko na przełomie pażdziernika i listopada poniżej 900 nie kupi sie pszenicy paszowej

 

Dnia 26.08.2018 o 22:57, 20CBR12 napisał:

Jakie faktury jakie co w zeszłym tygodniu osadkowski dzwonił do mnie żeby mu sprzedać z 250 ton paszy po 850 netto to jak ty Staś możesz mówić że nie jest po tyle oczywiście ich odbiór! 

 

Dnia 22.08.2018 o 16:13, iron napisał:

u mnie 810 netto konsumpcja na podwórku

 

Dnia 3.08.2018 o 12:45, Wicherek napisał:

Na MATIFIE pszenica już po 900 zł  , za tydzień będzie 1000 zł za tonę !

 

Dnia 3.08.2018 o 20:29, KrystianBieniek napisał:

Dzwonił może ktoś do firmy Goodmills w Straduni bo słyszałem że 820 netto za konsumpcję
To jest firma która produkuje słynna mąke Basia
http://www.nto.pl/strefa-agro/wiadomosci/a/nowoczesny-mlyn-w-straduni-moze-zemlec-740-ton-pszenicy-na-dobe,12634772/
Staszek a może ty zadzwonić czy boisz się usłyszeć 820

Poczytajcie sobie wasze bajki sprzed 4 miesięcy

3 godziny temu, XTRO napisał:

Wipasz,PMN Agro płacą już po 800 netto. Nie wiem jak młyny bo dawno już nie dzwoniłem 

Północ lubelskiego 

To od sierpnia staniało czy podrożało w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Nie dziwne. To absolutnie normalne że ukłąd podaż vs popyt osiągnął w pewnym momencie równowagę.Nie rozumiem czemu zjawiska oczywiste cie dziwią


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
825 netto przy 100 tonach konsumpcja a 800 paszówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Wybaczcie panowie. Prosiłem was już nie raz o rzeczowe informacje, piszecie o Stanisławie czasem obraźliwie. Ale Stanisław się nie obraża. Nie wiem kim on jest, jednak jeśli o mnie by ktoś tak pisał i to raz to bym się normalnie wyrejestrował z takiego portalu. Jednak jegomość jest nieugięty, normalnie brak określenia na taki egzemplarz!

Konsumpcja 800 - 820 netto centrum kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Od urodzenia pewnie jest tak traktowany i już do tego zdążył przywyknąć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

jestem ciekaw za ile ci pan adrian zaplaci bo niektórzy rok czekaja i sie sadza z nim , osobiscie nie handluje z nim ale ponoc teraz troche sie poprawilo ale nadal na raty placi  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
7 godzin temu, ukaszProcho napisał:

Mi tak mlyn przedborz zawsze płaci także nie mam do niego zastrzeżeń. Ja to się ciesze ze się ze świń wyleczyłem 

Mam podobnie , od kiedy zlikwidowalismy swinie głowa spokojniejsza .

Sory ze troche nie na temat ale jak u was kukurydze cenią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

700 netto

12 godzin temu, Ulman napisał:

Nie dziwne. To absolutnie normalne że ukłąd podaż vs popyt osiągnął w pewnym momencie równowagę.Nie rozumiem czemu zjawiska oczywiste cie dziwią

Czyli że od 4 miesięcy bez zmian mimo niskich zbiorów to normalne zjawisko? Przecież  Anetka pisał że przełom pazdziernika /listopada niżej 900 nie będzie a tu już grudzień żeby tak się pomylić

A ztego co tu czytam to nawet mamy spadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Sprzeda lem wczoraj 100 po 850 plus 7% VAT = 909,5 Pierwsza partia i dalej czekam na 1000 brutto a tych partii pszenicy mam kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

AleksanderX napisał:

Sprzeda lem wczoraj 100 po 850 plus 7% VAT = 909,5 Pierwsza partia i dalej czekam na 1000 brutto a tych partii pszenicy mam kilka

sporo hektarów chyba masz co?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No zapewne jak w sobotę handluje to pewnie nową symulator tata mu kupił w galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj