Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostań w Mlekovicie. Dlaczego miałbyś mieć lepiej ode mnie? :D

Opublikowano (edytowane)

Sm Chorzele
Ilosc ponad 13000 l
Białko 3.23
Tluszcz 3.77
+ grosz na jednostce tluszczu za sierpień
To wychodzi 1.44 zl/l

Edytowane przez tedek2
Opublikowano

I dobra cena na niewiele się zda jak będą takie pogody. Kukurydza już na pewno nie będzie miała super wartości, a kto wie czy nie zostanie na polach...

Opublikowano

Dokładnie, teraz to może sobie padać i być zimno bo wszędzie jeszcze ziarno niedojrzałe, a kukurydza zielona, gorzej jakby ta pogoda Zwiastowała wczesne mrozy lub deszcz przez dwa miesiące to może być niezbyt dobrze

Opublikowano

U mnie już koszona i ziarno twarde było ale to przez brak opadów a za to teraz od soboty pada i to więcej jak od czerwca już prawie spadło. Mlekowita za wrzesień nic nie premiuje?

Opublikowano

Oby tak było, ale trochę się obawiam, że deszcze nie odpuszczą i za trzy tygodnie, a to z tego względu, że dotrą do Europy niże wtórne, które powstaną po huraganie Irma. Tak to już jest z tymi huraganami na Atlantyku, że najpierw zdewasują wschodnie wybrzeże USA, a następnie powstanie szereg wtórnych układów niżowych, które powędrują na wschód i po około trzech, czterech tygodniach uderzą w Europę.

Opublikowano

Mlekovita Baranowo 9700 L. Bi 3,27%. Tł 3,8% cena 1,38 netto.

Opublikowano

możesz coś napisać o tej mleczarni?

Szczerze to oni skupują mleko i sprzedają dalej jako przerzutowe     http://www.bestmilk.pl/    płacą w terminie do 20 dnia każdego miesiąca aktualnie za mleko z lipca miałem 1.41zł brutto 24000l a teraz była podwyższka  6 gr

Opublikowano (edytowane)

a przy jakich parametrach miałeś taka cenę?

Jeśli to post do mnie to wszystko wypisałem w pierwszym poście. Edytowane przez Gość
Opublikowano

Szczerze to oni skupują mleko i sprzedają dalej jako przerzutowe http://www.bestmilk.pl/ płacą w terminie do 20 dnia każdego miesiąca aktualnie za mleko z lipca miałem 1.41zł brutto 24000l a teraz była podwyższka 6 gr

mi proponują 1,56brutto vatowiec przy ilości podobnej ponad 20tyś czyli na początek dają chyba ze słabą parametry masz
Opublikowano (edytowane)

ponad 26 tys. litrów

parametry białko 3,4; tłuszcz 3,8

 

brak somatów i bakterii :)

 

jak dostaje się sms z mleczarni z taką ceną aż chce się doić :)

Edytowane przez agot23
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v