Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jozeph

Siedzene

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kobra89    66

A te siedzenie jest pneumatyczne czy mechaniczne zacznijmy od tego???

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    66

to powinienys miec z przodu siedzenia u dolu dwa guziki jednym nabijasz powietrze a drugim spuszczasz jak sie nie myle.

ROLNIK7    16

W 820 są mechaniczne, po lewej stronie jak usiądziesz jest taka rączka, zaraz pod siedziskiem.

macin87    40

Co za koleś nie dość że nie wie czy ma pneumatyczne czy mechaniczne to jeszcze nie wie jak sie je reguluje. Jak ty sobie chłopie radzisz w życiu? :)

Jozeph    0

Mnie tam to zbytnio nie interesuje jakie siedzenie a pytam sie bo sie na tym nie znam a siedzenie zrobiło sie za miękkie.

oFsik    30

To się pewnie rozciągła sprężyna. @Pronarek gdyby pękła sprężyna to by spadło całkiem :)

Pronarek82a    1
To się pewnie rozciągła sprężyna. @Pronarek gdyby pękła sprężyna to by spadło całkiem :)

Nic by nie spadło :) Tam jest siłownik. I pare sprężyn. Jedna sprężyna pękła i siedzenie jest miękkie. Te jakieś sprężyny są badziewne. Nie pęknie spręzyna po środku tylko na końcu tam gdzie jest zamocowanie. @Jozeph bierz sie do rozkręcania i do roboty. Albo spręzyna spadła albo wyrwała sie. I trzeba SPAWARKE I KAWAŁEK JAKIEGOŚ PRĘTA WSPAWAĆ.

Nikita_Bennet    100

Nie chcę zakładać nowego wątku ale mam pytanie o siedzenia w ciągnikach (nie tylko w białoruskich). Czy warto się bawić w siedzenie pneumatyczne z 12V zasilaniem?

Powiedzmy, że w siedzenie z firmy GRANIT bo takie widziałem (coś takiego). Ponoć ma to własną sprężarkę więc ta w ciągniku może być odłączona. Pytam bo ostatnio siedziałem w Mercedesie ATEGO i bardzo mi się to spodobało (siedzisko). Tylko czy jest sens wydać sporo ponad 2tysiaki na coś takiego (najtańszy pneumatyk to prawie 3 tys PLN jak tak przeglądam ceny)?

Jak jest żywotność takiego siedzenia. Jakie można spotkać problemy w użytkowaniu. Na co trzeba uważać wybierając takie coś i na co należy uważać użytkując.

Dzięki za odpo.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam pneumatycznego Grammera w MF, ciągnik ma 15 lat, z siedzeniem wszystko ok. Jest bardzo wygodne, nie ma żadnych wymagań itp.

Nikita_Bennet    100

A jak masz rozwiązane uzupełnianie powietrza?

Siedzienie ma własną sprężarkę na 12/24V czy masz to podpięte pod pneumatykę ciągnika?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Siedzenie ma własną sprężarkę 12V, ciągnik nie ma pneumatyki.

limusine    8

Chłopaki napisze tutaj bo na giełdę mało kto zagląda :P

Jakby ktoś miał jakies siedzenie pneumatyczne z własnym kompresorem z jakiegoś starszego ciągnika lub miał namiary na owych sprzedawców to chętnie kupie. pozdrawiam

tomek73    186

Poszukaj tam gdzie ciężarówki robią. Ja kupiłem z Liaza i dopompowywałem co 2 miesiące.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować