Zaloguj się, aby obserwować  
doman57

Radio w Pronarze

Polecane posty

doman57    10

Mam Pronara 82A z 2001r. Chce wymienic radio Tylko jak dopasowac jakies normalne radio samochodowe do tego wejscia co jest w ciagniku? Jest jakas zlaczka? I czy konieczna jest antena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

złączki sa raczej takie same no a jesli chcesz sluchac radia to musisz miec antene... wes jakas stara od malucha czy innego samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jak wyciagniesz radio z pronara to musisz miec kabelki.i przewaznie sa wtyczki jezeli takowych niema to zawsze pozostaje kostka i plaski srubokret. a jak masz kostki to demontujesz ze starego radia i montujesz na nowe.

 

A co do anteny to jak masz dobre radio to nawet kawalek druta lub gwozdzia wlozysz w miejsce wtyczki antenowej i radio smiga.

 

Jeszcze jedno jak radio demontujesz to musisz i kieszen zdemontowac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem jakie masz kostki w ciągniku, ale jeżeli są to złącza ISO to da się podłączyć każde radio jakie wyprodukowano na tej planecie. ;) Nawet jeżeli będzie to radio od FORDA czy innego wynalazku, ponieważ zawcze można dokupić przejściówki pasujące do radia i złacza ISO. A jeżeli nie to tak jak napisała Basia: łączówka śrubowa i wkrętak 3 mm i będzie śmigać.

 

 

PS.

 

Basiu widzę, że masz doświadczenie w demontażu odbiorników radiowych z samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

nie kazde. bo sa radia gabarytowo wieksze np w renault25 (nazywa sie to wieza). Ma wielkosc jak 2radia.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chodziło mi o podłączenie radia. To się rozumie samo przez się, że musi ono pasować w miejsce do niego przeznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

nie zawsze kostki pasuja. i trzeba montowac zlaczki ISO, ale tez jest taka sprawa ze z radia wychodzi zlaczka i z auta tez,

ale jak podlaczysz to moze nie dzialac jak trzeba, bo moga byc kabelki pomieszane.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli z radia wychodzi złączka i z auta też to wystarczy odpowiednia przejśiówka i po sprawie. U mnie jest taki sklep elektroniczny, w którym można dostać przejściówki do prawie wszystkich aut i odbiorników radiowych. Co do pomieszania przewodów to jeżeli nikt nic nie kombinował to raczej bedzie działać. Oczywiście ja też podłączam na łączówki śrubowe, jeżeli np. koszt przejściówki do radia Ford wynosi 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj