Skocz do zawartości
matoperator7

john deere 6400

Polecane posty

tam mam john deera 6400 ze skrzynia syncroplus z 93 roku jest ciagniczek ma on 18/6 biegow bez tych bez sprzegla skrzynia chodzi ladnie oprocz biegu A jak sie wrzuci to odrazu wyskoczy szybko, jak wrzuce i przytrzymam to ciągnik jedzie nic nie slychac skrzyni ale jak puszcze bieg to od razu wyskoczy co to może być synchronizator albo jakiś zatrzask siadl ? dziekuje z góry za odpowiedz pozdrawiam

myslisz ze to bedzie to ???? juz sie balem ze o moze bardzie jcos powaznego jest ? moze synchroniator ale to raczej nie moglbym wbic biegu ale ze grzytem bym wbijal  mozesz jakos mi podac innego linka bo nie wchodzi mi

Wiadomość z agroFakt.pl

ale naprawiales to juz ??? wiesz ze to moze byc to ? bo ta dzwignia od tego a-b wlasnie lekko jakos wchodzi i wyskakuje na a ciekawe czemu to jest raczej bieg bardzo malo uzywany wogole jak ma ktoś skrzynie syncroplus ale ten wybierak chyba jest do 3 biegow glownych i wstecznego bo do grup abcdef powinny być 3 wybieraki

Edytowano przez matoperator7

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez TacerOo
      Witam,

mam problem ze swoim ciągnikiem. Latem gdy ciągnik się nagrzał wspomaganie i tur przestawał prawie działać, trzeba było dodać gazu żeby nie zacinało i i tak było źle. Teraz jest troche zimniej i robi się podobnie. Wspomaganie się zacina. Pompa była regenerowana, olej i filtr był wymieniany. Co może być przyczyną ? Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez piotreq8111
      Witam wszystkich, mam taki problem: po włączeniu "żółwia" podnośnik nie podnosi i nie można skręcić kołami, jak przygazuję to jako tako to chodzi. Na "zającu" chodzi w porządku wszystko. Opada też podnośnik jak skręcam kierownicą i np obracam pług. Jak kipruję przyczepę to daje radę tylko na wysokich obrotach i aż cała przyczepa drży i wąż od hydrauliki skacze. Olej jest nowy Shella filtry też nowe, siatkowy wyczyszczony. Dodam że przednia pompa mocno hałasuje, chwilami tak napieprza jakby miała się rozwalić. Ja obstawiam jakąś nieszczelność na hi-lo albo słaba pompa wewnętrzna. A i jak przełączę na "żółwia" to coś mi cyka w kabinie jakby jakiś przerywacz od kierunków. Może cwany poprzedni właściciel odłączył kontrolkę od ciśnienia w skrzyni bo ona mi nie świeci mimo, że żarówka jest nowa. Czekam na wasze koncepcje.
    • Przez michalsoft
      Witam potrzebuje pomocy, rady opinii, doświadczeń oraz orientacyjnych cen z następującymi ciągnikami:

1. MF 7615 lub 7715 wersja  efficent ze skrzynią Dyna-6,
      2. Valtra T144 Activ 
      3. Jd R6145 lub M6155
      4 Nh  t7.190 PC

Ciągniki te wyposażone mają być w miękka oś i kabinę, przedni tuz , komplet oświetlenia, obciążników  i oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny. 

Który ciągnik polecilibyście na ciężkie ziemie , pracował by z pługiem khun z vario, agregatem Amazone AD303 ,m głęboszem itp.