Zaloguj się, aby obserwować  
330CUrsus

Problem

Polecane posty

330CUrsus    0

Witam ;) .Mam do Was pytanie. Ok. 9 lat temu mój tata wyjechał za granicę i od tamtej pory ciągnik(C-330) nie był opłacany ani nie miał przeglądu ale nie był wyrejestrowywany.I tu rodzi się pytanie.Czy można zrobić normalnie przegląd gdy w dowodzie jest imię taty a ubezpieczyć go na mamę? Jeśli jest taki temat to proszę o link.Bo ja nie znalazłem.Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.

MTZ1    0

Ja mam auto rejestrowane na brata i normalnie jadę na przegląd i opłacam ubezpieczenie tyle że na polisie jest imię brata. A czy można na mamę, to by mama musiała być współwłaścicielem, tak myślę.

paulus841    130

Badania podbijesz jak jest nawet zarejestrowany na ojca. Ale już nie ubezpieczysz na matke. Musicie zrobić współwłasność mędzy ojcem a matką . I to się robi współwłasność w urzędzie skarbowym. Pisze się umowę ile procent właściciel przekazuje na drugą osobę.Wżedas podbija na tej umowie pieczatke i wtedy to już jest prawomocne. I na tej podstawie można ubezpieczyć........

Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe

Wiadomość z agroFakt.pl

kuzaj63    31

Więc co do przeglądu technicznego to tak jak koledzy wyżej piszą idziesz i robisz <_<

A co do ubezpieczenia to proponował bym Ci porozmawiać z "dobrym,znajomym " agentem ubezpieczeniowym i powinno sie przepchać :lol:

miszka31    29

ja myśle że nie da sie tego przepchac chodzi mi o ubespieczenie,ubespiecz na ojca i tyle

paulus841    130

No może i da się w ten sposób. Zawsze warto spróbować!

Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik1973
      Pany składać wnioski o suszowe, tylko nie ci co po 8 ton nakosili.
      Ja już złożył.
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez gr_rat
      witam na moim polu jest wykopany rów który kiedyś miał za zadanie odprowadzić nadmiar wody z błotka od kilku lat jest suchy a błotko wyczyściłem i pogłębilem chciałbym go zasypać aby ułatwić sobie prace na polu , rów jest naniesiony na mapki , gdzie bym musiał się udać o ewentualne pozwolenie na likwidacje rowu ? geodezja ? z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez slizki
      Witam koleżanki i kolegów z forum!

Mam następujący problem. Na moim polu ma swój początek rów melioracyjny do którego spływa woda z całego pola ale ma ona coraz większe problemy, ponieważ owy rów jest coraz bardziej zarośnięty, coraz więcej w nim mułu i Bóg wie co jeszcze czego efektem są rozlewiska wodne na polu które jeszcze 2 czy 3 lata temu nie powstawały(nawet po powodzi w 1997 ich nie było) to od zeszłego roku są i zaczynają się powiększać. Stwarza to spore problemy w uprawie. Gdyby rów był tylko na mojej działce to bym mógł go sobie spokojnie wyczyścić raz do roku i nie byłoby z tym problemu, ale jak pisałem na początku, rów zaczyna się na moim polu i przechodzi przez jeszcze kilka działek i dopiero około 800metrów dalej wpada do rowu przy drodze gminnej i nie uśmiecha mi się ręcznie cały ten odcinek czyścić. I tu moje pytanie. Kto jest odpowiedzialny za stan takich rowów i do kogo ewentualnie mam pisać pismo w sprawie jego ponownego udrożnienia? Może ktoś się już spotkał z takim problemem i powie co i jak krok po kroku robić?
    • Przez strzymek
      witam w związku z tym ażeby zakipić paliwo po 1 sierpnia trzeba uzyskać dostęp rozszerzony do portalu sendt  co jest moćno zagmatwane zróbmy instrukcje kriok po kroku jak tego dokonać ja mam za  sobą rejstracje osoby fizycznej szprot i co dalej ? należy zarejestrować podmiot ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.