manko

Skoki narciarskie

Polecane posty

manko    7

zapraszam do dzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami nt skoków prawdziwych kibiców, nie sezonowców, co kibicują tylko wtedy gdy Adam wygrywa a jak przegrywa to mieszają go z błotem, mam nadzieje, że na tym forum takich nie ma.

To tak na początek może powiedzcie co myślicie o polskich skokach i o p. Tajnerze.


we wszystkim trzeba zachować umiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zidane90    0

Co tu dużo myśleć? Polacy skaczą słabo i tyle. Nie wiem czyja to jest wina, czy trenera, czy związku, czy też samych skoczków. Wydaje mi się że wina leży po wszystkich 3 stronach, ale najbardziej winny jest chyba związek. Źle ułożony plan treningowy, zbyt długie czekanie na rozpoczęcie przygotowań do zimowego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

o Tajnerze nie ma co myslec bo on juz trenerem nie jest,po tym jak Lepistoe przejal Malysza jego skoki sie poprawily,o Kruczku nie wspomne bo to d*pa a nie trener,gdyby nie Malysz to polskie skoki nie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53

Mnie fascynuje Schlierenzauer. Ma juz na koncie 20 wygranych a jesli bedzie dysponował taka formą jaką obecnie prezentuje to wyobraźcie sobie ile zwycięstw będzie miał w wieku 30 lat :lol: B) Koleś jest dobry widać ze ma do tego talent B)

 

Jak Kruczek może być trenerem jeśli on nie ma o tym pojęcia? Sam nie umiał skakać to co on może wiedzieć o prawidłowych treningach i co powinien zmienić skoczek by było lepiej. Lepisto jest dobrym trenerem, widać to po Małyszu że jego forma się poprawiła nieco B)


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

małysz miał w ubiegłym roku zakończyc karierę. skończył by jako jeden z mistrzów,ale chyba wolał natrzepać sobie jescze trochę kasy i odejdzie jako patałach. powinien brać przykład z ahonena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Mnie zawsze zastanawia ludzkie podejście ? Ludzie Małysz swoje już w życiu wyskakał. I rozpierdacza mnie jak słyszę pana Szaranowicza kiedy Małysz skacze w okolice punktu K że on znowu wraca do formy to skok jak dawniej.

Po prostu on to co chciał osiągnął ,a że kibic zawsze chce więcej i zawsze mu mało to już problem kibica. Ja go szanuje za to że on nadal skacze nie jest jak dawniej ale on osiągnął tyle w ciągu 2 lat gdzie inni przez całą karierę nawet się nie zbliżą do tego.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wg Małysz niech robi co chce. On już praktycznie wszystko osiągnął i może się teraz tym bawić. Mnie dziś bardzo zdziwił Kasai. To jest jakiś absolutny fenomen mieć 38 lat na karku i wskoczyć na podium.

A Tajner jest "trenerem" polskiej reprezentacji. Taka jest prawda. Wziął na stanowisko takiego co będzie go się słuchać.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1

Co do Kruczka! jak on może być trenerem jak on w swojej błyskotliwej karierze nie zdobył punktu w PŚ oraz nie przeskoczył buli ??? Teraz bynajmniej Małysz ma brać z kogo wzór !!! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Coś w wypowiedzi poprzednika może i jest, ale ze sam nie był dobrym skoczkiem nie przesądza tego ze będzie złym trenerem może mu się wreszcie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2
Co do Kruczka! jak on może być trenerem jak on w swojej błyskotliwej karierze nie zdobył punktu w PŚ oraz nie przeskoczył buli ??? Teraz bynajmniej Małysz ma brać z kogo wzór !!! Pozdrawiam !!

To nie znaczy , że jak nie przeskoczył buli to nie będzie dobrym trenerem. Teraz lepiej skakali (oprócz Małysza)

niż za Tajnera czy Lepistoe.


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

jak koledzy śledzicie turniej czterech skoczni, jak narazie Małysz sobie nieźle radzi, gorzej reszta, ale myślę, że którys z nich wejdzie jutro do czołowej 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jakie macie spostrzeżenia koledzy co nowego systemu oceniania? Ja nim szczerze jestem zachwycony, szkoda ze na igrzyskach nie będzie on obowiązywać. Wreszcie było widać kto jest w jakiej formie, i że długie loty Austriaków są związane z ich "kombinowanymi" kombinezonami.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

no jest lepszy bo mniejsza loteria jest,bardziej sprawiedliwszy. Dla Małysza dobry bo dobrze radzi sobie radzi w każdych warunkach, a czasami punkty dodatnie jakieś dolecą. Ale ja w wole tak jak było wcześniej łatwiej było się połapać podczas ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Jak koledzy stawiacie szanse Małysza w IO ??? Się okaże dziś kwalifikacje ;)treningi niezłe nawet rekord pobił nieoficjalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

Ja muślę że będzie dobrze tak 2,3,4 miejśce powinno być


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

mi się wydaje ze to zależy od warunków jeśli nie będzie marznącego deszczu zmniejszającego prędkości na progu to o medal byłbym spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Szacun dla Adama. Pokazał klasę. Ładnie Szaranowicz podsumował. Że Schlierenzauer musi patrzeć na mistrzów i uczyć się że wygrywanie w czasie sezonu jest niczym, wygrać trzeba ważne imprezy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam:) jeśli chodzi o nowy system rekompensaty punktowej w skokach to po pierwsze: nie jest on do końca dopracowany żeby mogł być wprowadzony po drugie: zawodnicy tak naprawde skaczą w ciemno nie są w 100 % pewni po swoim skoku jakie miejsce zajmą po trzecie: rywalizacja na skoczni-dla kibiców staje się niejasna po czwarte: natury nieda się oszukać^^ ja osobiście skoki oglądam od sezonu 2002/2003 więc obecny sezon jest już moim 8 sezonem i nie jestem przekonany co do sprawiedliwości i potrzeby wprowadzania tego systemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszzzzz    0

witam:) jeśli chodzi o nowy system rekompensaty punktowej w skokach to po pierwsze: nie jest on do końca dopracowany żeby mogł być wprowadzony po drugie: zawodnicy tak naprawde skaczą w ciemno nie są w 100 % pewni po swoim skoku jakie miejsce zajmą po trzecie: rywalizacja na skoczni-dla kibiców staje się niejasna po czwarte: natury nieda się oszukać^^ ja osobiście skoki oglądam od sezonu 2002/2003 więc obecny sezon jest już moim 8 sezonem i nie jestem przekonany co do sprawiedliwości i potrzeby wprowadzania tego systemu :P

 

 

 

Tutaj napewno sie zgodze że ten system nie jest do konca sprawiedliwy. A po za tym skoki byly bardziej ciekawe dla ludzi poniewaz mogł kazdy wygrac i na tym polegala chyba magia skoków.

 

 

 

Jezeli chodzi o jego ostatni start i srebrny medal. Ten konkurs ułozył się fenomenalnie i oby tak dalej na duzej skoczni oraz w drużynówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

W drużynie będzie jak zwykle ostatnie lub przedostatnie miejsce ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunglehead    0

No i mamy drugie srebro! Ależ to były emocje! Sorry, że się dopisuję ale kilka bronków przy skokach padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj