Skocz do zawartości
ecooleje

Bardzo tani olej opałowy.

Polecane posty

ecooleje    0

Oferuje bardzo tani olej grzewczy o podanych w zalaczniku parametrach. Olej idealny do większych piecy powyżej 50-60kw oraz nagrzewnic itp. Możliwośc dostarczenia próbek 25l. Ilości od 1 mauzera do cysterny. Transport na terenie woj Łódzkiego praktycznie gratis. cena za tone 1800netto. Więcej informacji pod numerem tel. 511040111 lub email ecooleje@gmail.com

Zapraszamy

post-207579-0-65307300-1482161921_thumb.jpg

KULAWA_KOZA    88

A gdyby tak ogrzewać dom silnikiem z c 360 nadał by się? :)

nie próbuj bo to nie EKO-TERM lekki olej opałowy a MAZUT :lol:

jak chcesz zajechać silnik to próbuj :)

http://www.ep24.oferteo.pl/solbit-plyn-grzewczy-jak-olej-opalowy-produkt-bezakcyzowy/111505

to coś ala olej opałowy , jakiś płyn , piernik wie z czego.......coś jak Mazut czyli najgorszy odpad oleju opałowego

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 3060mm
      Proszę o pomoc, jaki można założyć zamiennik.
      Ktoś kiedys pisał, że od DAFa nadaje się ???

Do MF 3060
    • Przez sparta
      Witam. niedawo zmieniałem olej w mf 3095, dzisiaj dźwigając i spuszczając tylny podnośnik dziwnie skacze, wydaje mi się ze pompa hydrauliczna jest zapowietrzona? czy jest to mozliwe, jesli tak to prosze o jakąś radę jak temu zapobiec. pzdr:)
    • Przez Cineek
      Witam, zakupiłem niedawno MF 6180, i dziś podczas pracy, jak silnik już się dobrze rozgrzał, zdawało mi się jakby sprzęgło ciągło, nie szło włączyć czasami biegu, a jak już się właczył to mimo tego że trzymałem noge na sprzęgle ciągnik ruszał pomału. Co może być przyczyną no i jak to naprawić? Chciałbym najpierw może sprzęgło podciągnąć i zobaczyć co z nim, ale jak tam się dostać? Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi, bo praca czeka na niego.
    • Przez case135
      Witam:) Mam takie pytanko, czy wie ktoś co może być powodem nie działania nagrzewnicy w kabinie?? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz:)
    • Przez sparta
      Witam. mam problem z ogrzewaniem w mf 3095. odkąd kupiłem ciągnik nie było ogrzewania, rozkręciłęm u góry wszystko zeby posprawdzac i wiem ze wogole tam woda nie dochodzi, czy mogły ktos podać schemat lub informacje jak to ogarnąc aby było? bo za tydzien musze ze zbożem jeździć i nie chce zmarznąc ^^