mlodyrolnik93

John Deere Credit

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam.

Nie wiem czy to odpowiedni dział ale nie zalazłem takiego tematu. Chodzi mi o John Deere Credit, czy ktoś z tego korzystał i czy coś ktoś o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianoo    1

ja miałem doczynienia z tym bankiem, to jest PARIBAS bank który klienta ma za nic, miałem wiele nieprzyjemnosci z nimi, nigdy z zadnym bankiem niemialem zadnych problemow a to co oni zaczeli wymyslac to się w głowie nie miesci. ogolnie NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a ja tam na paribas bank nie narzekam, sam ojcu "kazalem" wziasc maszyny u nich, wytargowalem korzystne oprocentowanie, wplate wlasna, okres. podzielilismy zakupy na 2 finansowania i jak sie okazalo poczatkowo korzystniejsza oferta WBK stala sie tak samo korzystna jak w paribas po targowaniu, a obsluga niestety byla bardzo slaba w wbk, ogolny chaos i burdel, przez co wszystko sie odwloklo i trzeba byo 2 raz te same papiery zalatwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyDD    0

Czy ktoś z Was korzystał z JD Credit przy zakupie maszyn na MGR (potocznie PROW)? Jak udało Wam się tam to rozwiązać? Czy trzeba było od razu spłacać raty czy np po zwrocie z Agencji mógł nastąpić pewien okres karencji w spłacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

BNP Paribas bo o tym mowa jest bankiem chyba z nielicznych w polsce z ktorymi łatwo sie dogadac i latwo dostac kredyt w korzystnych warunkach na dofinansowanie Unijne...Ogolnie Bank jakby stworzony z mysla o rolnikach i Unijnych pieniadzach...takie moje skromne zdanie.

Dla rolnika chcacego wziac kredyt na maszyny lepszego nie znajdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

HubertOjdana korzystałeś z tego kredytu jd, jeśli tak to powiedz mi czy w umowie nie ma żadnych kruczków, coś tam napisanego małymi literkami i jakie można u nich uzyskać oprocentowanie roczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj