Suchy

Jak podłączyć wskaźnik paliwa ??

Polecane posty

putekemil    0

Witam,

czy wie ktoś jak podłączyć ten wskaźnik z pływakiem?

 

http://allegro.pl/sh...item=3991256861

http://allegro.pl/sh...item=4037379495

 

a>

do 1 podłączyłem - rezerwy pływaka

do 2 masę

do 3 +

do 4 - z pływaka

 

i jest taki problem że na pełnym baku pokazuje pusty 0 a na pustym max.

Proszę o pomoc

Edytowano przez putekemil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skontaktuj się ze sprzedawcą, lub wezwij fachowca i zrobi Ci to w pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jak podłaczyć nowy wskaźnik paliwa w ursusie 1014 firmy KOR? Oznaczenia jakie są to literki B i T, 12v i masa :) i nie mogę tego podłączyć, stary mi troche źle pokazuje wiec chce nowy ale go podłączyć to masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co teraz podłączyć pod te literki B i T? Bo są 3 wsówki po podpięcia i prz jeden jest literak B przy drugiej literka T a przy trzeciej wsówce z prawej strony pisze 12v a z lewej kreseczki czyli że masa i jak to podłączyc?

 

Dobra już znalazłem oznaczenia :) B to zasilanie plus T to sygnał od pływaka i na trzeciej wsówce mase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Dokładnie nie pamiętam ale podłącz tak:

B-napięcie po kluczyku

T-czujnik paliwa

masa podłącz na pewno do masy (ten zacisk na samym dole)

Jak by nie działał prawidłowo zamień przewody na zaciskach B i T.

Już pisałem wyżej,tym napisem 12V się nie przejmuj.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra Panowie już wiem jak podłączyć ten zegar, a teraz czy mogli byście mi powiedzieć jak podłączyć pływak bo męczę się już drugi dzień i nie mogę podłączyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik51    0

Witam też szukam połączenia czujnika paliwa z wskaźnikiem jak ty krzysierolnik 12 uporałeś się z tym problemem czy wiesz jak podłączyć czujnik paliwa czekam na podpowiedź DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jktuning    18

Witam wszystkich dziś zabrałem się za montaż wskaźnika do zetora 12145 i mam zegar firmy wathere no i orginalny pływak na trzy przewody . Wniosek taki że nie da się podłączyć tego oryginalnego pływaka z tym nowym zegarem ponieważ oryginalny zegar potrzebuje dwóch przewodów sygnałowych od czujnika więc musi być trzy przewodowy czujnik boczne złącza są do zegara środkowe do lampki rezerwy a masa jest na  śrubkę ta więc zegar ma dwa wtyki do kabli sygnałowych jeden do zasilania a masa z obudowy. PROBLEM !!!! nie da się podłączyć nowego zegara wathere  ponieważ ma jeden styk do sygnału drugi do zasilania 12v trzeci do masy ( nie działa masa po obudowie zegara musi być podłączony przewód) brakuje nam złącza na drugi kabel sygnałowy. Szukam oryginalnego zegara i nikt go nie ma tak więc musi być inny czujnik poziomu na jeden przewód sygnałowy i PROBLEM!!! jak go wsadzić do zbiornika???

Jeśli komuś udało się podłączyć oryginalny czujnik do do chińskiego zegarka to napiszcie jak??? Mi się to nie udało nigdy oryginalny podłączam zawsze działa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj